REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Pożar hali na warszawskim Annopolu. Nie działa część usług T-Mobile

Klienci mogli zauważyć, że niektóre usługi T-Mobile nie działają. To pokłosie pożaru hali na warszawskim Annopolu. 

31.01.2019
12:18
Nie działają usługi T-Mobile
REKLAMA
275 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Na warszawskim Annopolu rano wybuchł pożar hali przemysłowej. W jego wyniku ucierpiały też zlokalizowane w okolicy budynki należące do T-Mobile, w tym call center sieci. Wszyscy pracownicy zostali ewakuowani i na szczęście nikomu nic się nie stało. Klienci operatora będą się jednak musieli uzbroić w cierpliwość i czekać, aż kryzys zostanie opanowany.

W mediach społecznościowych pojawiają się informacje o problemach z niemal każdym aspektem działania operatora. T-Mobile cały czas pracuje nad przywróceniem działania wszystkich usług.

Niektóre usługi T-Mobile nie działają. Klienci nie mogą wysyłać SMS-ów, odbierać telefonów czy kontaktować się z call center firmy.

Z powodu pożaru problemy mogą odczuć klienci T-Mobile. Firma poinformowała na Twitterze, że w związku ze zdarzeniem klienci nie będą mogli się skontaktować z call center i mogą mieć problemy przy korzystaniu z niektórych usług.

Niestety operator nie wyszczególnił, czego dokładnie można się spodziewać i jakie konkretnie usługi szwankują. Z komentarzy zamieszczonych w mediach społecznościowych wynika jednak, że jednym z problemów może być brak możliwości wysyłania SMS-ów przez klientów sieci. Inni mogą mieć problem zarówno z dzwonieniem, jak i odbieraniem połączeń, jeszcze innym może nie działać internet.

REKLAMA

Firma zapowiedziała, że postara się jak najszybciej uporać z utrudnieniami i przywrócić wszystko do normy, ale jej klienci muszą uzbroić się w cierpliwość i mocno trzymać kciuk.

Tymczasem w Warszawie cały czas trwa akcja dogaszania pożaru. Strażacy mają utrudnione zadanie, ponieważ jedna część budynku już się zawaliła. Obecnie trwa obrona części biurowej. Jak donosi Mazowiecka Straż Pożarna, w akcji bierze udział 80 strażaków i 20 wozów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA