REKLAMA

Filmweb startuje z płatną wersją serwisu. Bez reklam i z tańszymi biletami do Multikina

Wystartował abonament Filmweb+. Największa polska baza filmowa będzie miała swoją ofertę abonamentową. Za niecałe 4 zł miesięcznie nie tylko pozbędziesz się reklam, ale też dostaniesz zniżkę do Multikina.

28.01.2019 12.29
Filmweb+ bez reklam i z tanimi biletami do kina
REKLAMA
REKLAMA

Popularny polski portal z bazą filmów wreszcie zdecydował się wprowadzić abonament. Filmweb+ to oferta dla tych, którzy wolą oglądać filmy w kinie niż reklamy na komputerach czy smartfonach.

Abonament Filmweb+ pozwala przeglądać serwis bez reklam.

Filmweb, największa polska baza filmów, seriali i opinii na temat właściwie wszystkiego, zarabia przede wszystkim na reklamach. Właściciele serwisu od dawna próbują poradzić sobie z problemem adblocków. Do tej pory jednak głównie używali kija, na przykład blokując dostęp do treści. Teraz jednak zdecydowali się dorzucić do kija marchewkę. Serwis stawia sprawę jasno – nie chcesz oglądać reklam, bo uważasz, że są zbyt natrętne – twój wybór. Zapłać nam niecałe 4 złote miesięcznie i nie będziesz musiał tego robić, nadal będziesz miał dostęp do owoców naszej pracy, a w dodatku dostaniesz bonus w postaci zniżek u naszego partnera.

Ceny za abonament naprawdę nie są wygórowane. Za miesiąc Filmweb+ trzeba zapłacić 3,90 zł. Pół roku kosztuje 21 zł, a cały rok 39 zł.

Filmweb zapowiada kolejne partnerstwa i kolejne zniżki.

REKLAMA

Jak na razie Filmweb+ współpracuje tylko z Multikinem. Karta (fizyczna lub wirtualna) daje zniżkę 15 proc. nie tylko na same bilety do kin sieci, ale także na zakupy w jej barach. Każdy, kto kiedykolwiek zabierał do kina dzieci, wie, że ta druga informacja jest kluczowa. Zbyt łatwo jest wpaść w zastawianą przez 5-latka pułapkę w postaci niewinnego ciociu, ciociu kupimy tylko wodę, i odejść od lady z trzema powiększonymi zestawami nachos i dodatkowym sosem salsa.

Zniżka ma oczywiście pewne ograniczenia. Przede wszystkim 15 proc. mniej zapłacimy za maksymalnie dwa bilety i dwa zestawy. Można też skorzystać tylko z jednej takiej zniżki dziennie. Wszyscy nastoletni geniusze zbrodni, którzy planowali tanio przewagarować z całą klasą wszystkie lekcje w kinie, będą więc musieli obyć się smakiem. Albo wykupić dużo abonamentów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA