1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Co kupić na święta? Oto najciekawsze gadżety od Tronsmart

Lokowanie produktu

Szukasz dobrego prezentu na Święta Bożego Narodzenia? Oto kilka produktów przygotowanych przez markę Tronsmart. Używaliśmy wszystkich z nich i, co tu dużo mówić, sprawdzają się bardzo dobrze. 

06.12.2018
17:47
Co kupić na święta? Te propozycje od Tronsmart powinny zwrócić waszą uwagę
 class="wp-image-858533"

To bardzo ciekawy powerbank wyposażony w aż trzy porty ładujące, w tym jeden w nowym standardzie USB-C. Sprzęt ten pozwala na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie i to przy użyciu technologii szybkiego ładowania VoltIQ, które współpracuje z praktycznie każdym standardem szybkiego ładowania dostępnym na rynku. Dodatkowo powerbank wspiera też technologię ładowania bezprzewodowego, więc można naładować swój smartfon bez użycia przewodu. Wystarczy położyć go na powerbanku. Cena tego gadżetu nie jest wygórowana i wynosi 149 zł.

 class="wp-image-858536"

Większość tanich głośników cechuje się kiepską jakością wykonania i dźwięku. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Mimo że Tronsmart T6 kosztuje jedyne 199 zł, cechuje się pięknym wyglądem, świetną jakością wykonania i bardzo dobrą jakością dźwięku. Łączy się z telefonem zarówno bezprzewodowo, jak też przy użyciu kabla. Warto dodać, że jego akumulator pozwala na 15 godzin ciągłego słuchania muzyki, a dźwięk roznosi się z niego we wszystkich kierunkach. Świetny, przydatny i niedrogi gadżet.

 class="wp-image-858539"

Mamy tutaj do czynienia z dwoma niezależnymi słuchawkami, które mogą działać zarówno razem, jak też oddzielnie. Prawa słuchawka może pracować w trybie mono i ma wbudowany mikrofon pozwalający na rozmowy telefoniczne. Do zestawu dołączony jest pokrowiec pełniący funkcję powerbanka. Dzięki temu słuchawki można naładować aż cztery razy bez podłączania zestawu do prądu. Słuchawki mają też certyfikat IPX5, są zatem odporne na kurz i zachlapanie. Koszt? Jedyne 199 zł.

 class="wp-image-858545"

To świetna, pięcioportowa ładowarka obsługująca rozwiązania szybkiego ładowania, takie jak VoltIQ oraz QuickCharge 3.0. To świetny gadżet nie tylko do biura lub domu, ale przede wszystkim na wyjazdy. Posiadacze tego sprzętu muszą pamiętać wyłącznie o zabraniu jednej ładowarki do wszystkich swoich mobilnych sprzętów, niezależnie czy są to telefony, smartfony, tablety czy też aparaty. Posiadacze nowych iPhone’ów powinni kupić niemal bliźniaczy model U5P, który ma port USB-C i wspiera technologię USB-C PD. Tym samym pozwala na szybkie naładowanie telefonów spod znaku nadgryzionego jabłka

 class="wp-image-858551"

Ta ładowarka samochodowa różni się od większości modeli dostępnych na rynku, ponieważ ma aż trzy porty USB wspierające standardy szybkiego ładowania. Dwa z nich obsługują QuickCharge 3.0, zaś jeden VoltIQ. Dzięki temu można szybko naładować każdy sprzęt podczas dojazdu do pracy, do szkoły lub na uczelnię. Jest dosyć mała i cechuje się nowoczesnym designem.

Tekst powstał we współpracy z marką Tronsmart

Lokowanie produktu
Najnowsze