REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

LEGO Władca Pierścieni na PC dostępne za darmo. To idealna gra rodzinna na święta

Święty Mikołaj proponuje pocieszną powtórkę z kultowej trylogii "Władcy Pierścieni".

21.12.2018
11:15
LEGO Władca Pierścieni za darmo na Humble Bundle. Idealna gra na święta
REKLAMA
REKLAMA

Nie tylko autorzy Civilization 6 rozdają rzeczy za darmo. Prezent pod choinkę wręcza nam również Humble Bundle. Do 22 grudnia godz. 19:00 wszyscy chętni mogą zgarnąć LEGO Władca Pierścieni za darmo.

Warunki? Dwa. Po pierwsze trzeba mieć konto na stronie Humble Bundle. Po drugie trzeba jednym kliknięciem zgodzić się na otrzymywanie od nich newslettera. Cena jest zatem niewielka. Ba, trudno to nawet nazwać ceną, bo Humble Bundle to świetna inicjatywa. Sami wybieramy tam kwotę, którą zapłacimy za dany pakiet gier. A potem jeszcze sami decydujemy, ile z tej kwoty pójdzie do Humble Bundle, ile bezpośrednio do deweloperów, a ile na fundacje. Czemu by więc nie dostawać od nich maili?

LEGO Władca Pierścieni to świetna gra dla całej rodziny.

 class="wp-image-860981"

Do dobrej zabawy wystarczy sympatia do dzieła Tolkiena. A kto nie lubi przygód hobbitów i spółki? Gra odtwarza kultową trylogię za pomocą klocków Lego z właściwym luzem i urokiem. Korzysta przy tym z dobrodziejstw uniwersum i filmowej adaptacji, mamy więc do dyspozycji ponad 80 postaci czy pół-otwarty świat złożony ze znanych lokacji w rodzaju Rivendell czy Shire.

Co ważne, w LEGO Władca Pierścieni można bawić się z drugą osobą. To idealna pozycja do grania czy to z dzieckiem, czy drugą połówką. Czar miksu Władcy Pierścieni i klocków Lego mogą w końcu docenić zarówno młodzi, jak i dorośli.

REKLAMA

Sam już dostałem swój klucz na maila. Z serią Lego zawsze było mi nie po drodze, ale w sumie czemu by w spokojny, świąteczny czas nie spróbować odpocząć przy ukochanym uniwersum? Szczególnie że w grze zawarto dialogi z filmu - często w zabawnym kontekście - i wspaniałą muzykę Howarda Shore'a. Podejrzewam zatem, że to też ciekawy sposób, by odświeżyć sobie magię kinowej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA