REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Nie możesz się zalogować do Facebooka? Spokojnie, nie tylko ty

Chwila przerwy w pracy, można się spokojnie zalogować na Facebooka i... nic. Jakby nasze konto nie istniało albo jakbyśmy z godziny na godzinę zapomnieli do niego hasła. Spokojnie - inni też mają ten problem.

05.12.2018
15:06
facebook logowanie problem
REKLAMA
188 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Scenariusz w większości przypadków wygląda podobnie. Chcemy się zalogować, wprowadzamy poprawne dane (albo wprowadza je za nas przeglądarka), po czym naszym oczom ukazuje się następujący obrazek:

 class="wp-image-850871"

Próba ponownego wpisania hasła nie przynosi żadnego rezultatu. Podobnie próba odzyskania konta czy przypomnienia hasła - żadne maile z Facebooka nie docierają na wskazaną przez nas skrzynkę odbiorczą.

Co ciekawe, problem pojawia się również w przypadku osób, które jeszcze przed chwilą były zalogowane na Facebooku. Są po prostu automatycznie wylogowane i tracą - przynajmniej tymczasowo - dostęp do swojego konta.

Nie pomaga nawet stosowanie dwuskładnikowego logowania i stosowania mocnego hasła. Można wiec raczej wykluczyć prosty atak i masowe przejęcie kont. Wiele wskazuje raczej na to, że jest to po prostu jeden z wielu kolejnych problemów technicznych po stronie Facebooka.

Problem z logowaniem do Facebooka - jak duża jest awaria?

Tego niestety nie wiadomo. Na DownDetector znajdziemy od kilkuset do ponad tysiąca zgłoszeń, pochodzących głównie z terenu Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, a także Polski.

Facebook nie działa class="wp-image-850895"

Co można zrobić?

REKLAMA

Wygląda na to, że nic. W przypadku niektórych osób problemy z dostępem do Facebooka rozwiązały się samoczynnie. W przypadku innych - trwają nadal i nie istnieje żaden sprawdzony sposób na odzyskanie możliwości przeglądania aktualizacji od naszych znajomych.

Cóż, może po prostu trzeba sobie zrobić chwilę przerwy?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA