1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple Shop wraca do Media Markt. To świetna wiadomość dla osób, które kupują prezenty na ostatnią chwilę

Lokowanie produktu

Strefa poświęcona Apple’owi powróciła do Media Markt w CH Arkadia. Ponowne otwarcie Apple Shop to świetna wiadomość dla osób, które chcą kupić na ostatnią chwilę świąteczne prezenty.

14.12.2018
18:32
apple shop media markt ch arkadia warszawa

Apple nie prowadzi w Polsce sprzedaży detalicznej, ale nie jesteśmy skazani wyłącznie na Apple Store Online dostępny na stronie internetowej producenta. Produkty z charakterystycznym logo nadgryzionego jabłka na obudowie można kupić od ręki, w tym na raty, również w wielu innych punktach sprzedaży.

apple shop media markt ch arkadia warszawa

Jednym z nich jest Apple Shop w Media Markt.

Do stoiska nazwanego Apple Shop, które po nieobecności powraca do Media Markt, będą mogli od dzisiaj tj. 14 grudnia 2018 roku zajrzeć wszyscy klienci, którzy odwiedzą CH Arkadia w Warszawie. Galeria handlowa zlokalizowana jest przy alei Jana Pawła II 82 w Warszawie.

Można się tam dostać w wygodny sposób komunikacją miejską - wystarczy wsiąść w tramwaj lub autobus i wysiąść na przystanku Rondo Radosława. Alternatywą jest wycieczka stołecznym metrem. Po wyjściu na stacji Dworzec Gdański można się do Arkadii przespacerować lub podjechać przystanek tramwajem.

apple shop media markt ch arkadia warszawa

Apple Shop - co w nim można kupić?

Praktyka pokazuje, że w zasadzie to wszystko, co Apple ma w ofercie. Są to telefony, tablety, zegarki i komputery. W przypadku laptopów dobrym wyborem w Media Markt są teraz MacBooki Pro. 13-calowy model z Touch Barem w kolorze Space Grey można nabyć za 7499 zł w wersji z procesorem i5 2,3 GHz i 8 GB RAM. Za kwotę 9999 zł można kupić 15-calowego notebooka z procesorem i7 2,2 GHz i 16 GB RAM.

Na stronie internetowej sklepu można wyczytać, że przy zakupie wybranych produktów Apple’a w Media Markt, czyli np. telefonów z tegorocznej kolekcji, można liczyć na bonus w postaci 100 zł na karcie podarunkowej za każde wydane 1000 zł - będzie to 300 zł nawet w przypadku tych tańszych modeli.

Ptaszki ćwierkają do tego, że w dniu ponownego otwarcia Apple Shop w arkadyjskim Media Markt - pierwotnie przestrzeń z produktami firmy Tima Cooka pojawiła się tutaj w 2014 roku - będzie można nabyć wybrane produkty w okazyjnych cenach. Łowcy promocji, którzy kompletują teraz listę zamówień do Świętego Mikołaja, powinni być zadowoleni.

Zaletą zlokalizowania punktu sprzedaży z produktami Apple’a w Media Markt jest natomiast to, że klienci mogą od razu nabyć liczne inne akcesoria. Ucieszy to zwłaszcza osoby, które zdecydują się na zakup najnowszego iPada wyposażonego w port USB-C. W sklepie Media Markt mogą nabyć liczne akcesoria w niskich cenach. Resellerzy zwykle ograniczają ich dostępność do kilku marek, nierzadko w dość wygórowanych cenach.

*tekst powstał przy współpracy z Media Markt

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze