REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Lepiej niż w Czarny Piątek. Konsola Xbox One w świetnej promocji

Microsoft nie popisał się swoją oferta na Black Friday. Niby konsole są tańsze, niż zwykle w jego sklepie, ale i tak w elektromarketach są jeszcze lepsze ceny – i to bez czarnego piątku. Ja mam jednak jeszcze jedną propozycję.

21.11.2018
21:16
xbox one s najtaniej
REKLAMA
103 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Promocja znowu dostępna za 169 euro!

Microsoft przecenił swoje konsole Xbox One S z okazji Black Friday. W najtańszej wersji konsola ta kosztuje teraz 899 zł – to Xbox One S z 0,5-terabajtowym dyskiem i dołączoną grą Gears of War 4. Wystarczy jednak zajrzeć chociażby na stronę Media Marktu, by się zorientować, że konsola ta dostępna jest już od dłuższego czasu w jeszcze lepszej ofercie.

Ja jednak nie będę wam polecał żadnej oferty z Polski. Najtaniej bowiem – jak się okazuje – jest sprowadzić sprzęt zza granicy. Zanim westchniecie z rozczarowaniem, nieco was uspokoję. Chodzi o niemieckiego Amazona – a więc i poważny i odpowiedzialny sprzedawca, i niedaleko nas, więc paczka powinna szybko dojść. No i wysyłka gratis.

Xbox One S – gdzie najtaniej? Na Amazonie.

Konsola Xbox One S z jednoterabajtowym dyskiem twardym i grą Fortnite w zestawie kosztuje 745 zł. Jest to najtańsza i najlepsza oferta na konsolę Microsoftu w Sieci. Zwłaszcza że ten terabajtowy dysk się bardzo przyda – gry na konsole zajmują przecież zazwyczaj po kilkadziesiąt gigabajtów sztuka.

To najtańsza z ofert, choć nie jedyna na Amazonie. Za kilkadziesiąt złotych więcej są do dostania zestawy z drugim padem lub z Forza Horizon 4 lub z Battlefield V. W każdym wypadku wysyłka gratis, choć to wersja z Fortnite jest najbardziej atrakcyjna cenowo.

Dlaczego warto kupić Xbox One S?

Konsola ta jest zgodna z setkami gier na Xbox One i Xbox 360, a także z wybranymi tytułami na konsolę Xbox pierwszej generacji. Dołączony jest do niej bardzo wygodny pad, na dodatek pozyskiwanie gier na Xbox One jest proste i tanie. Za sprawą takich usług, jak EA Access, Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass (każda wymaga opłaty abonamentowej, od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie) otrzymujemy dostęp do setek tytułów bez dodatkowych opłat.

REKLAMA

Jakby tego było mało, Xbox One S to świetny odtwarzacz multimedialny w cenie bezkonkurencyjnej – biorąc pod uwagę wszystkie jego możliwości. Konsola jest wyposażona w napęd Blu-ray UHD oraz emituje obraz w rozdzielczości 4K z HDR10, Dolby Vision i Dolby Atmos. Dostępne są też na nią aplikacje takie, jak Netflix, Prime Video czy Showmax. Oznacza to, że jest to doskonały sprzęt do filmów i seriali w wysokiej jakości.

Xbox One S za 750 zł kupisz pod tym linkiem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA