REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Mobile Vikings obchodzi wymóg weryfikacji danych klientów. Teraz klienci będą sami je weryfikować. Między sobą

Mobile Vikings wprowadza nowy mechanizm poleceń. Osoby namawiające znajomych do skorzystania z usług operatora otrzymają bonusy. Nowi klienci z kolei bezproblemowo zarejestrują kartę SIM.

07.11.2018
17:13
mobile vikings v2v polecenia rejestracja
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej zachęcają klientów, by namawiali swoich znajomych i rodzinę do skorzystania z usług swojej sieci. To dla nich czysty zysk, bo nie muszą łożyć na marketing, a sprzedawców wyręczają obecni klienci. Często za polecenie usługi klient otrzymuje bonusy.

Nie inaczej jest w Mobile Vikings. Sieć postanowiła teraz rozszerzyć tę funkcję o nowy mechanizm. Pozwoli to obecnym klientom potwierdzić dane użytkownika, którego zapraszają, a tym samym nowy abonent uniknie konieczności samodzielnej rejestracji karty SIM.

mobile vikings v2v polecenia rejestracja sim class="wp-image-834842" title="Nowy system poleceń w Mobile Vikings. W ramach V2V sam zarejestrujesz kartę SIM znajomego"

V2V, czyli nowość w programie poleceń Mobile Vikings.

Ze względu na zmiany w prawie z 2016 roku wszyscy abonenci usług telekomunikacyjnych muszą podać operatorowi swoje dane - niezależnie od tego, czy decydują się na oferty abonamentowe, czy na usługi rozliczane w modelu prepaid. Telekom z kolei musi te dane potwierdzić, zanim aktywuje kartę SIM.

Rejestracja kart SIM bywa niestety problematyczna. Obecni klienci mogą często dopisać nową kartę bez zbędnych formalności, ale osoby dopiero planujące wykupienie usług muszą dokonać rejestracji SIM w salonach operatora, w wybranych punktach sprzedaży, u kuriera, poprzez konto bankowe itp.

mobile vikings v2v polecenia rejestracja sim class="wp-image-834839" title="Nowy system poleceń w Mobile Vikings. W ramach V2V sam zarejestrujesz kartę SIM znajomego"

Mobile Vikings postanowił uprościć proces rejestracji.

Od tej pory każdy klient będzie mógł potwierdzić dane znajomego bez udziału pracowników operatora. Po zaproszeniu do skorzystania z usług Mobile Vikings abonent będzie mógł zostać pełnomocnikiem sieci i w jej imieniu potwierdzić zgodność informacji podanych podczas procesu rejestracji.

Mobile Vikings jest pierwszą siecią działającą w Polsce, która zdecydowała się na taki model. Jej przedstawiciele przekonują, że system V2V jest w pełni zgodne z prawem, a ustawodawca nie zabrania telekomowi wyznaczenia, jako osoby sprawdzającej dane, jednego ze swoich pełnoletnich klientów.

mobile vikings v2v polecenia rejestracja sim class="wp-image-834836" title="Nowy system poleceń w Mobile Vikings. W ramach V2V sam zarejestrujesz kartę SIM znajomego"

V2V, czyli Viking do Vikinga.

Uproszczenie procesu rejestracji karty SIM dla nowych klientów to oczywiście nie jest jedyna korzyść dla klientów, którzy zdecydują się skorzystać z V2V. Mobile Vikings łączy nowy sposób potwierdzania danych z dostępnym już wcześniej systemem poleceń #ZaDarmo, który pozwalał uzyskać zniżki za polecenia.

REKLAMA

Za namówienie do skorzystania z usług Mobile Vikings nowego użytkownika, osoba polecająca uzyskuje 10 proc. zniżki z wartości jego doładowania. Jeśli klient namówi zaś pięć osób, to taki ambasador będzie mógł korzystać z usług telekomu bez żadnych opłat.

Osoba, która skorzysta z polecenia, też może liczyć na wymierne bonusy. Nie tylko będzie miała uproszczony proces rejestracji karty SIM, ale otrzyma też od operatora do wykorzystania 500 MB transferu danych, 50 SMS-ów oraz 50 minut połączeń wychodzących. Do tego dochodzi bonus 10 GB za przeniesienie numeru.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA