REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Działa ci Facebook Messenger? Niektórym nie działa od dwóch dni

Komunikator Facebooka szwankuje u wybranych. Od dwóch dni użytkownicy Messengera skarżą się, że aplikacja nie działa im prawidłowo ani na komputerach, ani na telefonach. 

22.11.2018
17:56
Facebook messenger nie działa już od dwóch dni
REKLAMA
224 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jeśli znajomi nie odpisują wam od 24 godzin na wiadomość wysłaną przez Messengera, nie panikujcie. To wcale nie musi oznaczać, że macie ciche dni. Napisał do nas czytelnik, który zwrócił uwagę na pojawiające się u wielu osób problemy z Messengerem. Kłopoty trwają od około dwóch dni, ale pojawiają się tylko u niektórych użytkowników.

Messenger nie działa od około dwóch dni.

Od dwóch dni część użytkowników Messengera jest w praktyce odcięta od aplikacji. Sami nie mogą wysyłać wiadomości, te wysyłane do nich im się nie wyświetlają, a do starych nie mają dostępu. Dla osób, których większość prokrastynacji komunikacji w pracy odbywa się przez ten komunikator to poważny problem.

Błąd nie jest związany z konkretną przeglądarką, aplikacją czy systemem operacyjnym. Jak informuje nas czytelnik, Messenger nie działa ofiarom awarii zarówno na komputerze, jak i na telefonie.

Problem występuje już 2 dni. Moja dziewczyna nie ma dostępu do starych wiadomości, nie może ich także wysyłać, a wysyłane do niej wiadomości nie wyświetlają się jej. Wchodząc na stronę downdetector (podstrona dot. Messengera) można zauważyć, że problem ten dotyczy szerszego grona osób. U mnie i moich znajomych wszystko działa poprawnie, jednakże u mojej dziewczyny nie i już od 2 dni straciła podstawową formę kontaktu.

Komentarze na downdetectorze potwierdzają, że to nie tylko dziewczyna naszego czytelnika ma problemy kontem. Od wczoraj na stronie pojawiają się wiadomości od osób, które skarżą się, że aplikacja nie działa im już od 30 godzin.

REKLAMA
Messenger awaria class="wp-image-843962"

Według map umieszczonych na stronie największe problemy z aplikacją mają użytkownicy w Polsce, ale sporo zgłoszeń jest także z granicy litewsko-białoruskiej i z Paryża.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA