REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Gry

Czarny Piątek w sklepie PlayStation 4 to świetna okazja, żeby zgarnąć dobre gry w rozsądnych cenach

Zaczęło się. Wydawcy gier rozpoczynają wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku. Te w PlayStation Store są naprawdę niezłe, bo pozwalają zaoszczędzić do 60 proc. początkowej ceny. W promocji dla PlayStation 4 znalazło się kilka ofert, które warto rozważyć.

Czarny Piątek zawitał do cyfrowego sklepu na PlayStation 4
REKLAMA
REKLAMA

Rabaty na cyfrowe gry dla PlayStation 4 w PlayStation Store sięgają maksymalnie 60 proc. początkowej ceny. Trzeba brać pod uwagę, że stawka za cyfrową kopię często jest wyższa niż za regulowaną rynkowo kopię fizyczną. Dlatego jak w przypadku każdego sklepu cyfrowego, atrakcyjność ofert może się rozmijać z tym, co widzimy na półkach sieci RTV i AGD albo na Allegro. Warto więc sprawdzić cenę w pobliskim sklepie przed kliknięciem "kup" w przeglądarce internetowej lub na konsoli.

Sony przygotowało kilka naprawdę ciekawych ofert na nowe gry dla PlayStation 4.

Przykładowo kapitalny, wciąż świeży i pachnący nowością Marvel’s Spider-Man jest do zgarnięcia za 169 zł. Człowiek Pająk jeszcze wczoraj kosztował w PS Store aż 289 zł. Cyfrowa FIFA 19 kosztuje teraz 165 zł, z kolei rewelacyjny God of War w cyfrowej wersji Deluxe - zaledwie 124 zł. Jeśli lubicie filmowe przygodówki, warto również rozważyć zakup Detroit: Become Human w cyfrowej edycji specjalnej za 124 zł.

Od siebie polecam również kapitalne Assassin’s Creed Odyssey, które kosztuje teraz 169 zł. Nie można również nie wspomnieć o Shadow of the Tomb Raider za zaledwie 145 zł. Z kolei nowego króla bijatyk tag team - Dragon Ball FighterZ - zdobędziecie już za niewiele ponad 120 zł. Jak na konsolowe ceny nowych gier to naprawdę przyjemne stawki.

 class="wp-image-749521"

Gry poniżej 100 zł - w tej kategorii Czarny Piątek na PlayStation również wygląda nieźle.

Za 99 złotych kupicie bardzo klimatycznego Vampyra. Jeśli jesteście głodni mrocznych, poważnych tytułów o krwiopijcach, gra akcji z elementami cRPG będzie jak znalazł. Świetnie się przy niej bawiłem. Za 99 zł nabędziecie również wielkie, długie i epickie Final Fantasy XV wraz z dodatkami fabularnymi oraz modułem wieloosobowym. Dokładnie 99 zł kosztuje także naprawdę udane Monster Hunter World - kooperacyjna gra opierająca się na polowaniach na dzikie bestie.

Biorąc pod uwagę niedawną premierę Fallouta 76, Black Friday to okazja, aby poszerzyć cyfrową bibliotekę o Fallouta 4 wraz ze wszystkimi dodatkami. Cena takiego pakietu wynosi 99 zł. Tyle samo kosztuje bijatyka UFC 3 adresowana do miłośników walk w klatkach. Nie grałem, ale poprzednie odsłona piekielnie mi się podobała. Warto dodać, że Horizon Zero Dawn jest do zgarnięcia za 79 zł. Mieć PS4 i nie zagrać w ten tytuł to po prostu grzech. Grzechem byłoby także nie wspomnieć o przepięknie rysowanym jRPG Ni No Kuni II, także za 99 zł. Ponownie została także obniżona cena wiecznie żywego GTA V. Cyfrową kopię zgarniecie teraz za 79 zł.

 class="wp-image-744499"

Gry poniżej 60 zł - tutaj również jest w czym wybierać.

REKLAMA

Jeśli wasz budżet na gry jest ograniczony, Czarny Piątek to dobra okazja aby kupić jeden z tańszych tytułów. Macie ochotę na sieciową strzelaninę? Bardzo dobrze przyjęte Rainbow Six Siege kosztuje teraz 49 zł. Wyścigowy Need for Speed Payback został z kolei przeceniony na 59 zł. Będąc przy grach EA, Star Wars Battlefront II również można zdobyć za 59 zł. Jeśli chcecie zanurzyć się na tygodnie w jakimś MMORPG, rozwiązaniem może być z kolei The Elder Scrolls Online w cenie 42 zł.

Czarny Piątek w PlayStation Store - pełna lista wszystkich przecenionych gier oraz dodatków.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA