1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Czarny Piątek w sklepie PlayStation 4 to świetna okazja, żeby zgarnąć dobre gry w rozsądnych cenach

Czarny Piątek zawitał do cyfrowego sklepu na PlayStation 4

Zaczęło się. Wydawcy gier rozpoczynają wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku. Te w PlayStation Store są naprawdę niezłe, bo pozwalają zaoszczędzić do 60 proc. początkowej ceny. W promocji dla PlayStation 4 znalazło się kilka ofert, które warto rozważyć.

Rabaty na cyfrowe gry dla PlayStation 4 w PlayStation Store sięgają maksymalnie 60 proc. początkowej ceny. Trzeba brać pod uwagę, że stawka za cyfrową kopię często jest wyższa niż za regulowaną rynkowo kopię fizyczną. Dlatego jak w przypadku każdego sklepu cyfrowego, atrakcyjność ofert może się rozmijać z tym, co widzimy na półkach sieci RTV i AGD albo na Allegro. Warto więc sprawdzić cenę w pobliskim sklepie przed kliknięciem "kup" w przeglądarce internetowej lub na konsoli.

Sony przygotowało kilka naprawdę ciekawych ofert na nowe gry dla PlayStation 4.

Przykładowo kapitalny, wciąż świeży i pachnący nowością Marvel’s Spider-Man jest do zgarnięcia za 169 zł. Człowiek Pająk jeszcze wczoraj kosztował w PS Store aż 289 zł. Cyfrowa FIFA 19 kosztuje teraz 165 zł, z kolei rewelacyjny God of War w cyfrowej wersji Deluxe - zaledwie 124 zł. Jeśli lubicie filmowe przygodówki, warto również rozważyć zakup Detroit: Become Human w cyfrowej edycji specjalnej za 124 zł.

Od siebie polecam również kapitalne Assassin’s Creed Odyssey, które kosztuje teraz 169 zł. Nie można również nie wspomnieć o Shadow of the Tomb Raider za zaledwie 145 zł. Z kolei nowego króla bijatyk tag team - Dragon Ball FighterZ - zdobędziecie już za niewiele ponad 120 zł. Jak na konsolowe ceny nowych gier to naprawdę przyjemne stawki.

Gry poniżej 100 zł - w tej kategorii Czarny Piątek na PlayStation również wygląda nieźle.

Za 99 złotych kupicie bardzo klimatycznego Vampyra. Jeśli jesteście głodni mrocznych, poważnych tytułów o krwiopijcach, gra akcji z elementami cRPG będzie jak znalazł. Świetnie się przy niej bawiłem. Za 99 zł nabędziecie również wielkie, długie i epickie Final Fantasy XV wraz z dodatkami fabularnymi oraz modułem wieloosobowym. Dokładnie 99 zł kosztuje także naprawdę udane Monster Hunter World - kooperacyjna gra opierająca się na polowaniach na dzikie bestie.

Biorąc pod uwagę niedawną premierę Fallouta 76, Black Friday to okazja, aby poszerzyć cyfrową bibliotekę o Fallouta 4 wraz ze wszystkimi dodatkami. Cena takiego pakietu wynosi 99 zł. Tyle samo kosztuje bijatyka UFC 3 adresowana do miłośników walk w klatkach. Nie grałem, ale poprzednie odsłona piekielnie mi się podobała. Warto dodać, że Horizon Zero Dawn jest do zgarnięcia za 79 zł. Mieć PS4 i nie zagrać w ten tytuł to po prostu grzech. Grzechem byłoby także nie wspomnieć o przepięknie rysowanym jRPG Ni No Kuni II, także za 99 zł. Ponownie została także obniżona cena wiecznie żywego GTA V. Cyfrową kopię zgarniecie teraz za 79 zł.

Gry poniżej 60 zł - tutaj również jest w czym wybierać.

Jeśli wasz budżet na gry jest ograniczony, Czarny Piątek to dobra okazja aby kupić jeden z tańszych tytułów. Macie ochotę na sieciową strzelaninę? Bardzo dobrze przyjęte Rainbow Six Siege kosztuje teraz 49 zł. Wyścigowy Need for Speed Payback został z kolei przeceniony na 59 zł. Będąc przy grach EA, Star Wars Battlefront II również można zdobyć za 59 zł. Jeśli chcecie zanurzyć się na tygodnie w jakimś MMORPG, rozwiązaniem może być z kolei The Elder Scrolls Online w cenie 42 zł.

Czarny Piątek w PlayStation Store - pełna lista wszystkich przecenionych gier oraz dodatków.