1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie
  4. Zakupy

Nie wiecie, co kupić na święta swojej dziewczynie? Wybierzcie sprzęty Babyliss z Biedronki

Szukasz prezentu dla swojej partnerki? W Biedronce tanio kupisz sprzęty Babyliss
110 interakcji
dołącz do dyskusji

Szukasz prezentu dla swojej partnerki? Już od 13.11.2018 r. w Biedronce kupisz urządzenia do stylizacji włosów od Babyliss w okazyjnej cenie.

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia za pasem. Nie ma co zwlekać z kompletowaniem prezentów na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że już zaraz rusza niezła promocja w Biedronce. Kupimy w niej produkty do stylizacji włosów marki Babyliss w dobrej cenie.

Babyliss to jedna z najpopularniejszych marek zajmujących się produkcją urządzeń do stylizacji włosów.

Blisko 60 lat temu w Paryżu, w dzielnicy Montmartre, pan Lelièvre wymyślił w małym salonie fryzjerskim… pierwszą lokówkę elektryczną. To był pierwszy krok do podboju Paryża, a potem całego świata. Wkrótce wspólnik i przyjaciel Lelièvre, N. Feldblum, sprawił, że rewolucyjny wówczas produkt zaczął pojawiać się na tamtejszych pokazach mody Chanel, Givenchy czy Diora, a potem trafił do sprzedaży w sklepach.

Teraz w ofercie Babyliss znajdują się nie tylko lokówki, ale także suszarki, lokówko-suszarki czy prostownice. Co więcej, marka jako jedna z pierwszych w latach 90. zwróciła swoją uwagę na mężczyzn. I dla nich powstały produkty pomagające zadbać o swoje włosy i zarost, takie jak strzyżarki czy trymery.

W sieci sklepów Biedronka kupimy trzy produkty marki Babyliss. Wszystkie dostępne są w okazyjnych cenach.

Trudno mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez suszarki, zwłaszcza zimą, kiedy wychodzenie z mokrą głową nie jest najlepszym pomysłem. Na sklepowych półkach znajdziemy suszarkę Babyliss (model 6604E Le Pro Light). Urządzenie posiada moc 2000 W, podczas suszenia włosów możemy skorzystać łącznie z 6 ustawień prędkości i temperatury. Jest opcja m.in. zimnego nadmuchu, która umożliwia dłuższe suszenie bez obawy o kondycję naszych włosów.

Suszarka posiada uchwyt, dzięki któremu możemy ją wygodnie przechowywać, tuż pod ręką, zawieszając np. przy łazienkowym lustrze. Tylny filtr urządzenia bez problemu wyjmiemy, także będziemy mogli łatwo go wyczyścić np. z kurzu, co nie spowoduje niechcianego zapchania i przegrzania suszarki. Zresztą jej silnik (jest wyposażona w profesjonalny silnik AC) zapewni jej długą żywotność. Ponadto przy zakupie dostaniemy aż 3 lata gwarancji na produkt. Za urządzenie zapłacimy 89,90 zł.

Oprócz suszarki dostaniemy także lokówko-suszarkę (model AS130PE).

Za jej pomocą której równocześnie pokręcimy i wysuszymy nasze włosy. Podczas stylizacji włosów możemy ustawić 2 rodzaje prędkości i temperatury. Dostępna jest m.in opcja chłodnego nawiewu, co pozwoli precyzyjnie, bez pośpiechu stworzyć takie loki, jakie chcemy. Średnica urządzenia to 3,8 cm, a jego moc to 700 W. Lokówko-suszarka nadaje się do kręcenia i suszenia długich włosów, pozwoli im także dodać objętości.

Ceramiczna pokrywa urządzenia ułatwi stylizację i zadba o to, aby nasze włosy nie zniszczyły się podczas przygotowywania fryzury. Korzystając z produktu Babyliss, możemy stworzyć dwa rodzaje loków - skręt do wewnątrz i na zewnątrz. Tak jak i w przypadku suszarki, tutaj też łatwo wyjmiemy filtr znajdujący się w urządzeniu, który łatwo wyczyścimy, dbając tym samym o konserwację produktu. Lokówko-suszarka Babyliss kosztuje w Biedronce 129,00 zł.

W Biedronce znajdziemy też prostownicę Babyliss (model ST72PE)

Ta pozwoli nie tylko wyprostować nasze włosy, ale również - dzięki owalnemu kształtowi po złożeniu - je zakręcić. Urządzenie ma 2 ustawienia temperatury (150’C i 230’C), a także opcję błyskawicznego nagrzania do maksymalnie dostępnej temperatury za pomocą przycisku intense.

Technologia I-temperature zapewnia utrzymywanie równej temperatury na całej powierzchni nanotytanowych ceramicznych płytek (ich wymiary to 2,5 na 8,5 cm). Materiał, z którego płytki są wykonane, zapewni ochronę naszym włosom przed wysoką temperaturą. Cena prostownicy to 79,90 zł.

Wszystkie ceny produktów Babyliss w Biedronce odpowiadają jednym z najlepszych ofert w sklepach internetowych. Jednak w tym wypadku nie musimy przejmować się kosztem wysyłki, bo niemal każdy ma Biedronkę pod nosem.

*Tekst powstał we współpracy z marką Babyliss.

Lokowanie produktu