1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nie wiecie, co kupić na święta swojej dziewczynie? Wybierzcie sprzęty Babyliss z Biedronki

Lokowanie produktu

Szukasz prezentu dla swojej partnerki? Już od 13.11.2018 r. w Biedronce kupisz urządzenia do stylizacji włosów od Babyliss w okazyjnej cenie.

12.11.2018
13:50
Szukasz prezentu dla swojej partnerki? W Biedronce tanio kupisz sprzęty Babyliss
110 interakcji
dołącz do dyskusji

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia za pasem. Nie ma co zwlekać z kompletowaniem prezentów na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że już zaraz rusza niezła promocja w Biedronce. Kupimy w niej produkty do stylizacji włosów marki Babyliss w dobrej cenie.

Babyliss to jedna z najpopularniejszych marek zajmujących się produkcją urządzeń do stylizacji włosów.

Blisko 60 lat temu w Paryżu, w dzielnicy Montmartre, pan Lelièvre wymyślił w małym salonie fryzjerskim… pierwszą lokówkę elektryczną. To był pierwszy krok do podboju Paryża, a potem całego świata. Wkrótce wspólnik i przyjaciel Lelièvre, N. Feldblum, sprawił, że rewolucyjny wówczas produkt zaczął pojawiać się na tamtejszych pokazach mody Chanel, Givenchy czy Diora, a potem trafił do sprzedaży w sklepach.

Teraz w ofercie Babyliss znajdują się nie tylko lokówki, ale także suszarki, lokówko-suszarki czy prostownice. Co więcej, marka jako jedna z pierwszych w latach 90. zwróciła swoją uwagę na mężczyzn. I dla nich powstały produkty pomagające zadbać o swoje włosy i zarost, takie jak strzyżarki czy trymery.

W sieci sklepów Biedronka kupimy trzy produkty marki Babyliss. Wszystkie dostępne są w okazyjnych cenach.

Trudno mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez suszarki, zwłaszcza zimą, kiedy wychodzenie z mokrą głową nie jest najlepszym pomysłem. Na sklepowych półkach znajdziemy suszarkę Babyliss (model 6604E Le Pro Light). Urządzenie posiada moc 2000 W, podczas suszenia włosów możemy skorzystać łącznie z 6 ustawień prędkości i temperatury. Jest opcja m.in. zimnego nadmuchu, która umożliwia dłuższe suszenie bez obawy o kondycję naszych włosów.

 class="wp-image-836981"

Suszarka posiada uchwyt, dzięki któremu możemy ją wygodnie przechowywać, tuż pod ręką, zawieszając np. przy łazienkowym lustrze. Tylny filtr urządzenia bez problemu wyjmiemy, także będziemy mogli łatwo go wyczyścić np. z kurzu, co nie spowoduje niechcianego zapchania i przegrzania suszarki. Zresztą jej silnik (jest wyposażona w profesjonalny silnik AC) zapewni jej długą żywotność. Ponadto przy zakupie dostaniemy aż 3 lata gwarancji na produkt. Za urządzenie zapłacimy 89,90 zł.

Oprócz suszarki dostaniemy także lokówko-suszarkę (model AS130PE).

Za jej pomocą której równocześnie pokręcimy i wysuszymy nasze włosy. Podczas stylizacji włosów możemy ustawić 2 rodzaje prędkości i temperatury. Dostępna jest m.in opcja chłodnego nawiewu, co pozwoli precyzyjnie, bez pośpiechu stworzyć takie loki, jakie chcemy. Średnica urządzenia to 3,8 cm, a jego moc to 700 W. Lokówko-suszarka nadaje się do kręcenia i suszenia długich włosów, pozwoli im także dodać objętości.

 class="wp-image-836984"

Ceramiczna pokrywa urządzenia ułatwi stylizację i zadba o to, aby nasze włosy nie zniszczyły się podczas przygotowywania fryzury. Korzystając z produktu Babyliss, możemy stworzyć dwa rodzaje loków - skręt do wewnątrz i na zewnątrz. Tak jak i w przypadku suszarki, tutaj też łatwo wyjmiemy filtr znajdujący się w urządzeniu, który łatwo wyczyścimy, dbając tym samym o konserwację produktu. Lokówko-suszarka Babyliss kosztuje w Biedronce 129,00 zł.

W Biedronce znajdziemy też prostownicę Babyliss (model ST72PE)

Ta pozwoli nie tylko wyprostować nasze włosy, ale również - dzięki owalnemu kształtowi po złożeniu - je zakręcić. Urządzenie ma 2 ustawienia temperatury (150’C i 230’C), a także opcję błyskawicznego nagrzania do maksymalnie dostępnej temperatury za pomocą przycisku intense.

 class="wp-image-836987"

Technologia I-temperature zapewnia utrzymywanie równej temperatury na całej powierzchni nanotytanowych ceramicznych płytek (ich wymiary to 2,5 na 8,5 cm). Materiał, z którego płytki są wykonane, zapewni ochronę naszym włosom przed wysoką temperaturą. Cena prostownicy to 79,90 zł.

Wszystkie ceny produktów Babyliss w Biedronce odpowiadają jednym z najlepszych ofert w sklepach internetowych. Jednak w tym wypadku nie musimy przejmować się kosztem wysyłki, bo niemal każdy ma Biedronkę pod nosem.

*Tekst powstał we współpracy z marką Babyliss.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze