REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

W listopadzie na posiadaczy konta Gold na Xbox czekają prawdziwe hity

Microsoft postanowił zrobić wszystkim posiadaczom subskrypcji Gold sporą niespodziankę i postarał się dostarczyć całkiem niezłych gier w listopadowej promocji Games With Gold. Dwie z nich to prawdziwe hity.

30.10.2018
17:35
Games With Gold (listopad 2018): zagramy w Battlefield 1 i Assassin's Creed
REKLAMA
REKLAMA

Co miesiąc posiadacze subskrypcji Gold (potrzebnej do grania online na Xbox One i Xbox 360) otrzymują na własność cztery gry: dwie z nich to gry wydane na Xbox One, a dwie to (zazwyczaj starsze) gry z Xbox 360, zawsze jednak z zapewnioną wsteczną kompatybilnością. Oznacza to, że posiadacze Xbox One mogą zagrać w cztery gry, a właściciele poprzedniej konsoli Microsoftu jedynie w dwie.

Zgodnie z tradycją, pod koniec mijającego miesiąca ogłoszono gry, które otrzymamy w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Oto gry, jakich możemy spodziewać się w ramach abonamentu Gold w listopadzie 2018 roku.

Battlefield 1 (Xbox One)

Dość duża niespodzianka, bo hitowa gra od Electronic Arts miała premierę prawie dokładnie dwa lata temu. Miłośnicy wojennych potyczek poznają w niej losy żołnierzy z pierwszej wojny światowej, a w rozgrywkach multiplayer zmierzają się ze sobą aż 64 graczy na polu bitwy. W Battlefield 1 zagrasz jako piechur, pokierujesz pojazdami lądowymi, popilotujesz samolotami, a nawet pojeździsz konno.

Games With Gold (listopad 2018): Battlefield 1 class="wp-image-831059" title="Games With Gold (listopad 2018): Battlefield 1"

Dodatkowo, warto skorzystać z możliwości darmowego dodania do konta przepustki premium do gry, zawierającej wszystkie dotychczas wydane dodatki.

Battlefield 1 będzie można pobrać w trakcie całego listopada, a jej cena w sklepie cyfrowym Xbox wynosi w tej chwili 157,99 zł.

Race the Sun (Xbox One)

Games With Gold (listopad 2018): Race the Sun class="wp-image-831056" title="Games With Gold (listopad 2018): Race the Sun"

Od 16 listopada do 15 grudnia użytkownicy Xbox One pobiorą wyścigówkę o uproszczonej grafice pod tytułem Race the Sun. Oprócz wyprzedzania przeciwników i unikania wypadnięcia z toru, gracz musi również unikać cienia - ponieważ pojazd którym kierujemy zasilany jest energią słoneczną.

Gra w sklepie cyfrowym kosztuje teraz 34,99 zł.

Assassin's Creed (Xbox 360 + Xbox One)

Games With Gold (listopad 2018): Assassin's Creed class="wp-image-831053" title="Games With Gold (listopad 2018): Assassin's Creed"

Dla mnie to drugi duży przebój w tym zestawie. Pierwszego „asasyna” wspominam z nostalgią. Pamiętam odkrywanie nowych terenów i poszukiwanie flag na dachach Damaszku. To gra, która rozpoczęła całą serię, która trwa i jest popularna do dziś. Na pewno do niej wrócę.

Assassin's Creed dostępny będzie od 1 do 15 listopada, a jego cena cyfrowa wynosi 49,99 zł.

Dante's Inferno (Xbox 360 + Xbox One)

Games With Gold (listopad 2018): Dante's Inferno  class="wp-image-831050" title="Games With Gold (listopad 2018): Dante's Inferno "

Inspirowana poematem Boska komedia Dantego Alighieri gra, przedstawiająca podróż z głąb piekła w celu uratowania zmarłej ukochanej. Gra wzbudziła sporo kontrowersji dzięki swojej tematyce i postaciom przeciwników. Natykamy się w niej m.in. na zmarłe nieochrzczone dzieci, które trafiły do piekła. Gra jest niezłym hack'n'slashem ale nie zastąpi pierwowzoru literackiego.

Inferno pobierzemy od 16 do 30 listopada, a cena tej gry w tej chwili wynosi 69,99 zł.

REKLAMA

Games With Gold (listopad 2018)

Podsumowując, listopadowy zestaw gier wypada całkiem mocno, szczególnie po trochę słabszej ofercie w mijającym miesiącu. Dla spóźnialskich z październikowego zestawu wciąż dostępne są gry Victor Vran oraz Hitman: Blood Money.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA