REKLAMA

GOG świętuje urodziny - gracze dostają Shadow Warrior 2 za darmo

GOG świętuje swoje 10. urodziny i ma z tej okazji dla graczy świetny prezent. Jeśli się pospieszycie, to dorwiecie Shadow Warrior 2 za darmo.

04.10.2018 16.28
shadow warrior 2 pc za darmo gog
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy sprzedające gry wideo przyzwyczaiły graczy, że na swoje urodziny nie oczekują prezentów, a prezenty rozdają. GOG bynajmniej nie idzie pod prąd i z okazji swojego jubileuszu kusi graczy atrakcyjnymi promocjami. Na tym jednak nie koniec.

Oprócz zniżek na gry z oferty GOG gracze mogą liczyć na w pełni darmowe tytuły. Przez najbliższe 46 godzin wszyscy chętni będą mogli dodać do swojej biblioteki strzelaninę Shadow Warrior 2 z 2016 roku bez żadnych opłat.

Shadow Warriow 2 na PC za darmo w GOG.

Aby zdobyć grę, wystarczy udać się na główną stronę serwisu GOG. Pojawił się na niej baner, który zachęca graczy do dodania Shadow Warrior 2 do swojej biblioteki. Wyświetlony jest na nim też licznik odliczający czas do końca oferty. Możecie z niej skorzystać do godz. 16:15 w sobotę 6 października.

Grze zdecydowanie warto się przyjrzeć, bo odpowiedzialni za nią są deweloperzy z Polski - studio Flying Wild Hog. Wydawcą został Devolver Digital. Akcja w Shadow Warrior 2 osadzona jest fabularnie pięć lat po zakończeniu poprzedniej części, a bohaterem ponownie jest najemnik Lo Wang.

Szkoda tylko, że zabrakło promocji na pierwszą część cyklu Shadow Warrior.

REKLAMA

Sequel przez ograniczony czas dostępny jest za darmo, ale jeśli ktoś chciałby najpierw nadrobić poprzednią Shadow Warrior, czyli remake z 2013 roku dający początek nowej serii, musi liczyć się z wydatkiem na poziomie niecałych 130 zł. Można oczywiście dodać drugą część do biblioteki teraz i czekać na promocję na jedynkę.

Na szczęście przynajmniej ten oryginalny Shadow Warrior od 3D Realms Entertainment sprzed 21 lat, w wersji Classic Complete, dostępny jest w GOG za darmo. Oprócz gry można pobrać też oryginalny soundtrack w plikach MP3 i FLAC, a gra dostępna jest na systemach Windows, macOS i Linux.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA