REKLAMA

Gry proszę dopisać do rachunku. Płać z Play w sklepie Microsoft. Aplikacje dopiszesz do rachunku za abonament

Gry na Xbox One i aplikacje na Windows 10 klienci Play mogą sobie już dopisać do abonamentu. Firmy oficjalnie ogłosiły wejście Płać z Play do sklepu Microsoft.

05.10.2018 16.22
jak płacić za gry na Xbox
REKLAMA
REKLAMA

Proszę to dopisać do rachunku najczęściej słyszę w s klepie osiedlowym.Gdy pan Staszek, będąc w wielkiej potrzebie, acz bez pieniędzy, wypowiada te magiczne słowa, prosi zwykle o butelczynę czegoś, co podniesie go na duchu i obiecuje zapłacić wszystko, co do grosza pod koniec miesiąca. Dzięki Microsoftowi i Play i ty możesz być jak pan Staszek i oddalać od siebie płacenie za zakupy, które poprawiają ci nastrój na koniec miesiąca. W sklepie Microsoft można już płacić z Play.

W sklepie Microsoft można płacić z Play i dodać zakupy do rachunku za abonament.

Płacenie z Play w sklepie Microsoft odbywa się w ramach direct billing. Jeśli korzystacie z usług fioletowego operatora i macie u niego wykupiony abonament, opłaty za potrzebne aplikacje, niezbyt potrzebne aplikacje oraz gry możecie po prostu dodać do rachunku. Oferta obejmuje też płacenie w ten sposób za abonamenty Xbox Live Gold i Xbox Game Pass oraz inne aplikacje kupowane nie tylko na Xboksa, ale też na Windows 10.

To bardzo wygodne rozwiązanie i nieco odciążające sumienie. Zamiast płacić osobno i patrzeć wielokrotnie jak pieniądze znikają z konta, możecie zapłacić za wszystko na raz z abonamentem i dopiero wtedy, raz a dobrze, zapłakać nad tym, jak dużo wydaliście w danym miesiącu. Górny limit wydanych w ten sposób pieniędzy to 800 zł.

Play rozszerza w ten sposób program Zapłać z Play.

REKLAMA

Do tej pory ta usługa była dostępna jedznie w Sklepie Google.

Zapłać z Play jest obecne w sklepie Microsoft już od kilku tygodni. Firmy jednak dopiero teraz postanowiły zrobić swój mały coming out i oficjalnie ogłosić, że są partnerami na tym polu. Klienci Play mogą już oficjalnie przestać zazdrościć kolegom i koleżankom, którzy płacą abonament w Orange. Pomarańczowi od dawna oferują takie rozwiązanie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA