REKLAMA

W ten weekend gracze CS:GO mogą ustrzelić kody zniżkowe do KFC

Właśnie rozpoczęła się bardzo ciekawa akcja, która potrwa do niedzielnej północy. Gracze Counter-Strike’a mogą zgarnąć kody zniżkowe do KFC. Te znajdą się… bezpośrednio na mapach w dedykowanej puli serwerów.

06.10.2018 10.48
kody zniżkowe do KFC
REKLAMA
REKLAMA

W trakcie trwania eventu, na prywatnych serwerach CS:GO, można znaleźć grafiki z zabawnymi hasłami. Zawierają one kody zniżkowe do KFC. Akcja ma postawić graczy przed następującym dylematem: lepiej pokonać wroga czy zdobyć tańszy posiłek? Cześć z nich zapewne poświęci dobro drużyny dla kurczaków w panierce i zamiast walczyć z przeciwnikami lub rozbrajać bomby, będzie szukać kodów zniżkowych.

Grafiki przygotowane przez KFC można znaleźć w formie graffiti na trzech mapach — Cache, Mirage oraz Dust2. Oznaczają one, że na mapie ukryty został kod zniżkowy, który da się wykorzystać podczas realizacji zamówienia w miejscu przeznaczony na rabat.

REKLAMA

Kody zniżkowe do KFC w grze mogą dziwić, ale jest to spójne z polityką reklamową firmy.

Amerykańska firma od jakiegoś czasu interesuje się e-sportem. Między innymi wspiera polską drużynę Team Kinguin biorącą udział w rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive. Co więcej, dosłownie kilka dni temu stworzyła własną drużynę o nazwie KFC Gaming. Można się zatem spodziewać, że KFC nadal będzie inwestował w rynek gamingowy oraz e-sportowy, także za pomocą podobnych promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA