REKLAMA

Ultimate Ears Boom 2 to bardzo dobry głośnik Bluetooth. Teraz jest dostępny w świetnej promocji

Na Amazonie pojawiła się bardzo ciekawa promocja na głośnik Ultimate Ears Boom 2. Ten świetny model zazwyczaj kosztuje 500 zł, zaś teraz można go kupić za jedyne 88 euro, czyli jakieś 375 zł. Jest to jeden z najlepszych głośników w tej cenie.

28.09.2018 09.58
Ultimate Ears Boom 2 to dobry i tani głośnik Bluetooth. Teraz kupisz go taniej
REKLAMA
REKLAMA

Ultimate Ears Boom 2 cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania, tak jak wszystkie inne głośniki tej firmy. Ma obudowę składającą się z mocnego stelażu, na który nałożono bardzo grubą warstwę gumy. Wytrzymuje większość upadków, acz nie radzę przesadnie testować tego aspektu. Ostatecznie jest to elektroniczny gadżet.

 class="wp-image-811363"

Wszystkie porty są dodatkowo chronione uszczelkami, co sprawia, że głośnik spełnia normę IP67. Oznacza to, że jest pyło- oraz wodoszczelny. Może wytrzymać nawet 30 minut na głębokości 1 metra. Jednak jeżeli planujecie imprezy w basenie, lepiej jest wybrać słabszy model Ultimate Ears Wonderboom, który dodatkowo unosi się na wodzie.

Głośnik gra naprawdę ładnie i czysto.

Specyficzna budowa sprawia, że dźwięk rozchodzi się we wszystkich kierunkach równomiernie. Nie ma tu do czynienia z sytuacją, w której jedna osoba słyszy muzykę za cicho, a dla osoby z naprzeciwka jest zbyt głośna.

Co istotne, głośnik można obsługiwać za pomocą aplikacji. Ten dodatek mógłby wydawać się niepotrzebny, gdyby nie fakt, że program pozwala na połączenie nawet 150 głośników Ultimate Ears Boom 2 oraz MegaBoom w jeden zestaw muzyczny. Dwa lub trzy głośniki są w stanie bardzo skutecznie napędzić imprezę.

 class="wp-image-811369"

A ile taka impreza może trwać? Nawet 15 godzin, bo maksymalnie na tyle powinien starczyć akumulator. W mojej opinii czas ten jest krótszy, ale zazwyczaj przekracza 10 godzin. A jeżeli głośnik się rozładuje, będzie można go naładować kablem microUSB w 2,5 godziny. Na koniec warto dodać, że Ultimate Ears Boom 2 jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, więc każdy powinien znaleźć wariant pasujący do własnego stylu.

Czy warto kupić Ultimate Ears Boom 2?

REKLAMA

Generalnie jest to gadżet w pełni wart swojej standardowej ceny. Z kolei w promocji Amazona jest to sprzęt, który po prostu trzeba kupić. Jeżeli szukaliście głośnika Bluetooth o najlepszym stosunku jakości do ceny, to już go znaleźliście. Teraz możecie lecieć na zakupy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA