REKLAMA

Huawei Mate 10 Pro w genialnej promocji. Dziś zapłacisz za niego zaledwie 1715 zł

Huawei Mate 10 Pro to jeden z najlepszych smartfonów dostępnych na rynku. Teraz można go kupić na Amazonie za jedyne 1715 zł. W tej cenie praktycznie nie da się kupić lepszego urządzenia, więc warto się pospieszyć. Promocja kończy się dziś!

25.09.2018 07.09
Huawei Mate 10 Pro dostępny dziś w świetnej promocji. Kosztuje zaledwie 1715 zł
REKLAMA
REKLAMA

Skąd to wiem? Ponieważ przez ponad pół roku sam korzystałem z tego modelu, a niedawno przekazałem go redakcyjnemu koledze, Marcinowi Połowianiukowi. Zdecydowałem się to zrobić wyłącznie ze względu na obecność lepszego trybu nocnego w modelu Huawei P20 Pro, w którym zdjęcia wychodzą obłędnie. Jest to jednocześnie jego jedyna przewaga nad opisywanym tu modelem, a pod kilkoma względami Huawei Mate 10 Pro wydaje się lepszy.

Huawei Mate 10 Pro ma tę samą specyfikację, co Huawei P20 Pro.

Mamy tutaj bardzo szybki procesor Kirin 970, który jeszcze przez miesiąc będzie najszybszą jednostką w portfolio chińskiego producenta. Współpracuje on z 6 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Jest to specyfikacja, która radzi sobie zarówno z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi grami, jak też uruchamianiem wielu aplikacji jednocześnie.

Smartfon wspiera też niemal wszystkie najnowsze standardy łączności. Ma Wi-Fi 802.11ac, LTE Cat. 18, Bluetooth 4.2 oraz NFC służące do płatności zbliżeniowych.

Huawei Mate 10 Pro ma też 6-calowy wyświetlacz OLED o proporcjach 18:9 oraz rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli. Oferuje on bardzo dobre odwzorowanie kolorów, idealną czerń i nieskończony kontrast. Jednak najjaśniejszą gwiazdą tego smartfona jest akumulator o pojemności 4000 mAh, który pozwala na więcej niż jeden dzień pracy.

Od początku mówiłem, że to smartfon niemal idealny.

REKLAMA

Do jego jedynych wad należą brak wyjścia słuchawkowego (przejściówka na USB-C na szczęście jest dodana do zestawu) oraz brak aparatu znanego z Huaweia P20 Pro, który w dzień oferuje bardzo podobną jakość do Huaweia Mate 10 Pro, ale deklasuje go w trybie nocnym. Generalnie jest to smartfon wart swojej standardowej ceny, zaś w takiej promocji, jak ta opisana, jest sprzętem absolutnie najlepszym w swojej półce cenowej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA