REKLAMA

Za pomocą Apple Pay w Polsce zapłacimy już nie tylko w sklepie. Tę metodę płatności wdraża Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl poinformował o kolejnym udogodnieniu dla swoich użytkowników. Od teraz tak w przypadku krajowych, jak i zagranicznych przekazów pieniężnych można skorzystać z funkcji Apple Pay.

20.09.2018 06.58
W kantorze Cinkciarz.pl zapłacimy za pomocą Apple Pay
REKLAMA
REKLAMA

Przypomnijmy, że dotychczas płatności można było dokonać za pomocą kart debetowych i kredytowych, portfela walutowego oraz z rachunku bankowego. Korzystając z portalu Cinkciarz.pl można wymieniać waluty, dokonywać płatności online oraz zawierać transakcje na rynku Forex.

Cinkciarz.pl z Apple Pay. W 30 krajach.

Teraz czas na kolejne ułatwienie życia klientom. Tym razem specjalny ukłon w kierunki tych, którzy w ręku dzierżą iPhone’a. Cinkciarz.pl z Apple Pay dostępny jest w 30 krajach europejskich. Co trzeba zrobić, żeby z takiej formy płatności skorzystać?

Wystarczy wybrać walutę, określić kwotę i wskazać Apple Pay jako preferowaną metodę płatności. Przekazy mogą być dokonywane w wielu walutach. W ramach tego kantoru online dostępnych jest w sumie 26 walut. Warto przypomnieć, że niepolskojęzyczni klienci mogą korzystać z serwisu Conotoxia.com. To angielska wersja Cinkciarz.pl umożliwiająca dostęp do tych samych usług: wymiany walut i przekazów pieniężnych.

Sportowa ekspansja trwa.

Bez wątpienia jedną z podstawowych grup docelowych kantoru online Cinkciarz.pl są kibice. Dlatego od lat Cinkciarz.pl stara się zostawiać dosyć wyraźny ślad na sportowej scenie. Tak jak chociażby w 2015 r., kiedy świat obiegła informacja o ich 7-letniej umowie partnerskiej z legendarnym klubem koszykarskiej NBA - Chicago Bulls.

Później kantor online poszedł bardziej w piłkę nożną. Umowy partnerskie zaczął podpisywać na rodzimym podwórku. Właściciel Cinkciarz.pl złożył podpisy pod dokumentami razem z Jagiellonią Białystok, Wisłą Płock i Ruchem Chorzów. W końcu przyszedł czas na zagraniczny futbol. Jeszcze w te wakacje Cinkciarz.pl ogłasza kolejny kontrakt partnerski. Tym razem z Walijskim Związkiem Piłki Nożnej. Kilka dni później pojawia się nowa informacja: Cinkciarz.pl staje się “Official Sponsor of the Czech National Football Team”.

REKLAMA

Ale okazuje się, że Cinkciarz.pl nie patrzy tylko w stronę sportu, ale rozrywki w ogóle. Podczas E3 2017 ujawniono, że pracują nad platformą Conotoxia Pay, która jest tworzona z myślą o płatnościach w grach wideo.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA