REKLAMA

Tak świętowaliśmy 10-lecie Spider's Web!

Świętujemy 10-lecie Spider’s Web. Z tej okazji w Sosnowcu odbyła się impreza, na którą zaprosiliśmy naszych partnerów, przedstawicieli miasta Sosnowiec oraz czytelników. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

17.09.2018 07.17
Tak świętowaliśmy 10-lecie Spider's Web!
REKLAMA

Obchody zaczęliśmy prezentacją w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. Przemek Pająk opowiedział, jak to wszystko się zaczęło, począwszy od pierwszego iPhone’a, poprzez śmierć Steve’a Jobsa i założenie firmy, aż po 6 milionów Unikalnych Użytkowników.

 

REKLAMA

Wśród zgromadzonych na sali gości znaleźli się nasi partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele Miasta Sosnowiec, w tym sam prezydent, który objął imprezę swoim patronatem.

 

Nie zabrakło też samej redakcji Spider’s Web, Spider’s Web: Rozrywka, Autobloga i Bezprawnika.

 

Mateusz Nowak, wydawca Spider’s Web, opowiedział gościom o pracy naszej redakcji. Niektórzy nadal nie wierzą, że redaktorzy rozsiani są po całej Polsce i nie mamy jednego biura.

 

Asia Tracewicz, redaktor prowadząca Spider’s Web Rozrywka, zaprezentowała gościom historię i plany na przyszłość naszego najbardziej dynamicznie rozwijającego się serwisu.

 

Dawid Kosiński mówił o tym, że nie zawsze wszystko się nam udaje. Ale pomimo trudnego początku Spider’s Web TV jesteśmy na dobrej drodze, by zawojować również świat sieciowego wideo.

 

Jakub Kralka, wydawca serwisu Bezprawnik.pl, pokazał gościom, że nie ma drugiego takiego miejsca nie tylko w polskim, ale i międzynarodowym Internecie.

 

Tymon Grabowski, wydawca Autoblog.pl, miał się czym chwalić ze sceny, choć nasz serwis motoryzacyjny istnieje niespełna pół roku. Ruszyliśmy z piskiem opon!

 

Szef naszego działu sprzedaży, Bartosz Nowak, mówił zaś o biznesowej stronie działalności Spider’s Web. Tu również mamy się czym chwalić!

 

To bardzo ważna data w historii Spider’s Web. Od prowadzonego po godzinach bloga do 6 milionów czytelników miesięcznie – w zaledwie 10 lat! Mówiliśmy też o planach na przyszłość i co będziemy robić, by za kolejne 10 lat świętować następną wielką rocznicę.

 

Skoro urodziny, to muszą być też prezenty. Dziękujemy!

 

Po konferencji w Parku Naukowo-Technologicznym impreza przeniosła się do klubu Dekada w Sosnowcu, gdzie znajduje się również siedziba naszego klubu e-sportowego: Check-Point Team.

 

Była to okazja do dalszych rozmów o podboju wszechświata…

 

…wręczenia kolejnych prezentów…

 

…i oczywiście dobrej zabawy 😉

 

Na urodzinowej imprezie nie mogło też zabraknąć okolicznościowego tortu.

 

Rozmowy trwały do późnej nocy.

 

REKLAMA

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, a czytelnikom – za to, że dzięki nim mogliśmy świętować ten piękny jubileusz.

 

Następnego dnia goście odbyli wycieczkę po „Sosnowcu, jakiego nie znali”, zaś po wieczornym Stand-upie w Sali Muza ogłosiliśmy rozstrzygnięcie naszego rocznicowego konkursu. Zwycięzcy gratulujemy nowego iPhone’a X!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA