REKLAMA

Przeciętny tablet z przeciętną ceną. Xiaomi Mi Pad 4 Plus jest za drogi, żeby stać się hitem

Fanów marki Xiaomi na pewno ucieszy informacja o tym, że ten chiński producent zaprezentował właśnie powiększoną wersję swojego tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Oto Mi Pad 4 Plus.

14.08.2018 11.06
xiaomi mi pad 4 plus
REKLAMA
REKLAMA

Oprócz większego ekranu, którego przekątna wynosi 10,1" (proporcje 16:10, Full HD) Mi Pad 4 Plus ma prawie identyczną specyfikację, jak wersja bez plusa. Snapdragon 660, 4 GB RAM (o 1GB więcej) i akumulator o pojemności 6000 mAh to całkiem niezłe połączenie, chociaż granie w najnowsze gry może sprawiać trochę problemów.

Xiaomi Mi Pad 4 Plus to przeciętny tablet z przeciętną ceną.

xiaomi mi pad 4 plus class="wp-image-784660" title="xiaomi mi pad 4 plus"

Aktualnie nowy model tabletu dostępny jest do zarezerwowania na chińskiej stronie producenta. I wątpię, żeby cieszył się dużą popularnością w Polsce. Wersja z 128 GB pam. wew. kosztuje ok. 1150 zł (cena bez podatków). Osobiście, chociaż bardzo lubię markę Xiaomi, wolałbym chyba kupić iPada. Jest to znacznie bardziej rozsądny tablet, który przy tym oferuje wygodniejsze proporcje ekranu.

REKLAMA

To chyba najlepszy dowód na to, że magia Xiaomi działa tylko w przypadku tzw. niższej półki. Budżetowe sprzęty tego chińskiego producenta należą do najbardziej lubianych produktów w naszym kraju. Jeśli jednak jakiś sprzęt Xiaomi oferowany jest w podobnej cenie do konkurencji, to nagle czar pryska i człowiek musi czekać na kolejną super-promocję któregoś z chińskich sklepów.

Tak będzie zapewne w przypadku Mi Pada 4 Plus. Jeśli tablet trafi w ogóle do oficjalnej polskiej dystrybucji, będzie prawdopodobnie za drogi, żeby zainteresować sobą tłumy. Jeśli jednak na jakimś gearbeście pojawi się w super-promocyjnej cenie tuż przed świętami… Kto wie. Może go sobie kupię.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA