REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Lista gier dostępnych w Xbox Game Pass stale się powiększa. Oto nowości na sierpień 2018 r.

Tak jak usługi VoD na których jest wzorowany, Xbox Game Pass co miesiąc odświeża swój katalog, by zachęcić do utrzymania abonamentu. W tym miesiącu pojawi się siedem gier. Wśród nich kilka hitów.

01.08.2018
19:44
xbox game pass sierpień 2018
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Game Pass z miesiąca na miesiąc staje się coraz atrakcyjniejszą usługą. W tym miesiącu do katalogu zostanie dodanych siedem gier.

Sam Xbox Game Pass to swego rodzaju Netflix dla graczy. W zamian za miesięczną opłatę abonamentową (40 zł) otrzymujemy dostęp do ponad 150 gier bez żadnych dodatkowych opłat. Możemy je instalować na naszej konsoli do woli, dopóki mamy opłacony abonament. Jest jednak pewien haczyk: podobnie jak w usłudze Netflix, oferta cały czas się zmienia. Tytuły są do niej dodawane, ale też niektóre usuwane. Możemy jednak liczyć na rabaty, jeżeli zechcemy je kupić.

Podobieństwa z Netfliksem na tym się nie kończą. Xbox Game Pass doczekał się swojego odpowiednika Netflix Originals, a więc gier, które pojawiają się w usłudze w dniu ich premiery i pozostają na stałe w ofercie. Należą do nich nowe gry Microsoft Studios.

Xbox Game Pass na sierpień 2018 r. - co nowego?

Jako agent ICA (International Contract Agency) będziecie musieli podjąć się zabójstwa dobrze chronionych celów w egzotycznych lokalizacjach na całym świecie. By wygrać, będziecie musieli się wykazać kreatywnością i pomysłowością – Hitman jest bardzo hybrydą strzelanki, skradanki i gry taktycznej. Zadania możemy rozwiązywać na wiele różnych sposobów z uwagi na sandboksową strukturę gry. Gra wykorzysta dodatkowe możliwości konsoli Xbox One X.

To brutalna strzelanka, której akcja toczy się w 2091 roku w cybermetropolii Rengkok. Główny bohater jest socjopatą, który z pomocą tajemniczej hakerki walczy ze skorumpowanym systemem, aby odkryć prawdę i uratować porwanego brata. Wymyślna, brutalna walka, arsenał inspirowany cyberpunkiem i mroczna fabuła to główne cechy tej produkcji. Gra zgodna jest zarówno z konsolami Xbox One, jak i z komputerami PC z Windows 10 (Xbox Play Anywhere).

Slasher od twórców Crysisa? Ryse miał być jednym z tytułów, pokazujących rzekomą potęgę pierwszej wersji konsoli Xbox One i dołączanego do niej Kinecta. Poniekąd się udało: to jedna z najlepiej wyglądających gier na konsole, mimo iż pierwszy Xbox One do najwydajniejszych nie należał. Komendy głosowe do Kinecta są ciekawym, nieobowiązkowym dodatkiem. A sama gra ma sporo problemów z byciem wtórną – to jednak nadal przyjemny i świetnie wyglądający slasher, który doskonale sprawdzi się jako zabijacz czasu.

To druga część radosnej serii koncentrującej się na kreatywnym mordowaniu setek zombie na otwartej mapie. Wcielamy się w niej w Chucka Greene’a, zawodowego motocyklistę otoczonego hordą nieumarłych w wypełnionym kasynami Fortune City. Naszym zadaniem jest jak najszybsze odnalezienie Zombrexu, a więc środka, który pozwoli przeżyć córce głównego bohatera. Nie dajcie się jednak zwieść poważnej otoczce: Dead Rising 2 przede wszystkim nastawiony jest na dobrą, niezobowiązującą zabawę.

Według opisu twórców, Dandara to ciekawe rozwinięcie formy metroidvaniopodobnych gier platformowych. Wcielamy się w niej w mistyczną tytułową bohaterkę, która odbijając się od ściany do ściany pnie się w górę kolejnych leveli. Przed nami ponoć wiele zagadek do rozwiązania i ponoć nawet całkiem ciekawa historia w tle.

Obsypana wyróżnieniami gra niezależna The Escapists i uniwersum The Walking Dead w jednym miejscu. W tej nietypowej produkcji z oprawą inspirowaną klasycznymi grami ze starych komputerów gracz wciela się w postać walczącego z hordą zombie Ricka Grimesa. Rick jest przywódcą ocalałych, wśród których pojawia się wielu bohaterów znanych z oryginalnej wersji komiksowej, takich jak Maggie, Hershel, Glenn i Michonne. Musi on zadbać o bezpieczeństwo swoich ludzi, znajdując drogę ucieczki z każdego obszaru, a także wykonywać wiele niebezpiecznych zadań, aby utrzymać przy życiu jak największą liczbę członków grupy.

To remaster gry znanej z konsol Xbox 360. Można się z nią bawić zarówno za pomocą pada, jak i Kinecta. W grze, zdecydowanie przyjaznej dzieciom, będziemy odwiedzać światy stworzone w wyobraźniach twórców takich filmów, jak Odlot, Auta, Ratatuj, Toy Story czy Iniemamocni. W sumie przed nami 15 zręcznościowo-przygodowych poziomów. Gra wykorzysta dodatkowe możliwości konsoli Xbox One X. Gra zgodna jest zarówno z konsolami Xbox One, jak i z komputerami PC z Windows 10 (Xbox Play Anywhere).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA