ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Zanieś Xboksa 360 do Media Expert, a dostaniesz 250 zł rabatu na Xbox One X oraz FIFĘ 19 za złotówkę

Wciąż posiadasz w mieszkaniu wysłużonego Xboksa 360? Sieć Media Expert ma dla ciebie ciekawą promocję. Jeśli oddasz urządzenie do stacjonarnego sklepu, dostaniesz 250 zł upustu na konsolę Xbox One X oraz bon na FIFĘ 19 za złotówkę.

31.08.2018 16.10
Xbox One X pamięć
REKLAMA
REKLAMA

Od 1 do 21 września Media Expert będzie przyjmował zakurzone Xboksy 360 od polskich graczy. W zamian za oddanie wiekowej konsoli gracz dostanie upust w wysokości 250 zł na najpotężniejszą konsolę dostępną na rynku - Xboksa One X. Aktualna cena katalogowa tej platformy w Media Expert to 2099 zł. Można więc przypuszczać, że stawka dla posiadaczy 360-tek wyniesie około 1850 zł. Znośna cena jak na urządzenie o takich możliwościach.

Xbox One X promocja class="wp-image-795340"

Oczywiście zwracana konsola musi należeć do osoby odwiedzającej sklep. Do tego zgodnie z regulaminem promocji z Xboksa 360 muszą zostać usunięte wszystkie personalne dane gracza. W tym profile, cyfrowe kopie gier czy stany zapisu. Oddana konsola nie podlega zwrotowi i zostanie przeznaczona do utylizacji.

Media Expert przyjmie konsole Xbox 360 w wersjach Core, Premium, Elite, Slim oraz Super Slim.

Urządzenia będzie można przynosić do sklepów od 1 września. Co świetne, poza zniżką na Xboksa One X, każdy, kto odda Xboksa 360, może liczyć na FIFĘ 19 za skromną złotówkę. Oczywiście mowa o grze w wersji na rodzinę konsol Xbox One, której cenę pomniejszymy przy kasie. FIFA jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w Polsce i cieszy, że akurat ją będzie można nabyć za symboliczną kwotę.

 class="wp-image-795325"
Requiescat in pace
REKLAMA

Warto dodać, że do wielu pakietów Xboksa One X dodawana jest również popularna gra Playerunknown's Battlegrounds. Jeżeli gracz będzie miał trochę szczęścia, to w ostatecznym rozrachunku zwracając 360-tkę wyjdzie ze sklepu z Xboksem One X, FIFĄ 19 i PUBG za około 1850 zł. Czyli to naprawdę nie jest zła oferta. Trzeba tylko pamiętać, że liczba konsol przeznaczonych na zwrotową promocję jest ograniczona. Dlatego Media Expert nie wyklucza, że cała akcja może się zakończyć nawet przed 21 września.

Jeśli posiadasz zakurzoną 360-tkę, to naprawdę dobra okazja, żeby się jej pozbyć. Pamiętaj tylko, aby zachować zebraną kolekcję gier. Wiele z nich zadziała na Xboksie One X w trybie wstecznej kompatybilności.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA