Oprogramowanie  /  News

Rusza przedsprzedaż limitowanej edycji Xperii XZ2 Premium. To potwór pod względem specyfikacji

Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz
102 interakcji
dołącz do dyskusji

Xperia XZ2 Premium trafia do przedsprzedaży w Polsce. Do zakupu nowego telefonu marki Sony zachęca fotograf Marek Arcimowicz.

Sony przymierza się do premiery smartfona Xperia XZ2 Premium w naszym kraju. Urządzenie trafi na polski rynek w edycji limitowanej, a klienci, którzy zdecydują się na zakup, mogą liczyć na bardzo nietypowy bonus. Producent widzi w nich VIP-ów i zaprasza do udziału w warsztatach foto.

Xperia XZ2 Premium od Sony to potwór pod względem specyfikacji.

Xperia XZ2 Premium ma 5,8-calowy wyświetlacz 4K ze wsparciem HDR. Nie zabrakło też systemu dynamicznych wibracji, który pojawił się wcześniej w telefonie Xperia XZ2 oraz głośników S-Force Front Surround. Urządzenie napędza procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM, a za zasilanie odpowiada ogniwo o pojemności 3540mAh.

Sony nazywa swój nowy telefon „królową nocy” i przekonuje, że jest świetnym aparatem do zdjęć po zmroku za sprawą parametrów ISO 51200 w trybie fotografowania i ISO 12800 dla wideo. Producent chwali się też systemem Motion Eye Dual oraz możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K przy wykorzystaniu HDR.

Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz

Przedsprzedaż smartfona Sony Xperia XZ2 Premium i VIP Service.

Przedsprzedaż nowego telefonu Sony ruszyła 13 sierpnia w sklepie internetowym Sony oraz w salonach Sony Centre. Trzy dni później, czyli 16 sierpnia, zamówienie na smartfon Xperia XZ2 będą mogli złożyć abonenci sieci Play. Urządzenie dostępne jest w wersji limitowanej.

W ramach tej specjalnej edycji specjalnej klienci mogą liczyć na tzw. VIP Service. Oznacza to, że w wypadku uszkodzenia sprzętu Sony zobowiązuje się naprawić go w zaledwie 72 godziny. Producent na czas naprawy zapewnia też telefon zastępczy, a cały proces realizowany jest w formie door-to-door.

Warsztaty fotograficzne w pakiecie z telefonem.

Sony chce dbać przy tym o klientów, którzy kupili telefon, ale nie mają z nim problemów i nie potrzebują korzystać z usług serwisu. Firma zorganizowała warsztaty fotograficzne, które poprowadzi fotograf Marek Arcimowicz, czyli reporter National Geoographic parający się fotografią podróżniczą.

Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz

Warsztaty zostały zaplanowane na sobotę 6 października i odbędą się w warszawskim studio Bajka przy ul. Rydygiera 8 (lokal 20B). Liczba miejsc jest naturalnie ograniczona (do 30 osób). Wziąć udział w warsztatach będą mogli klienci, którzy zarejestrują się na stronie warsztatyxperia.pl przed 3 października.

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale Sony ma niespodziankę również dla osób, które nie zdążą się zapisać na warsztaty. Producent telefonu Xperia XZ2 Premium udostępni jego nabywcom nagranie z warsztatów w ramach aplikacji Xperia Lounge, który będzie można obejrzeć od 15 października.