REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Rusza przedsprzedaż limitowanej edycji Xperii XZ2 Premium. To potwór pod względem specyfikacji

Xperia XZ2 Premium trafia do przedsprzedaży w Polsce. Do zakupu nowego telefonu marki Sony zachęca fotograf Marek Arcimowicz.

13.08.2018
18:03
Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz
REKLAMA
REKLAMA

Sony przymierza się do premiery smartfona Xperia XZ2 Premium w naszym kraju. Urządzenie trafi na polski rynek w edycji limitowanej, a klienci, którzy zdecydują się na zakup, mogą liczyć na bardzo nietypowy bonus. Producent widzi w nich VIP-ów i zaprasza do udziału w warsztatach foto.

Xperia XZ2 Premium od Sony to potwór pod względem specyfikacji.

Xperia XZ2 Premium ma 5,8-calowy wyświetlacz 4K ze wsparciem HDR. Nie zabrakło też systemu dynamicznych wibracji, który pojawił się wcześniej w telefonie Xperia XZ2 oraz głośników S-Force Front Surround. Urządzenie napędza procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM, a za zasilanie odpowiada ogniwo o pojemności 3540mAh.

Sony nazywa swój nowy telefon „królową nocy” i przekonuje, że jest świetnym aparatem do zdjęć po zmroku za sprawą parametrów ISO 51200 w trybie fotografowania i ISO 12800 dla wideo. Producent chwali się też systemem Motion Eye Dual oraz możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K przy wykorzystaniu HDR.

Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz class="wp-image-784102"

Przedsprzedaż smartfona Sony Xperia XZ2 Premium i VIP Service.

Przedsprzedaż nowego telefonu Sony ruszyła 13 sierpnia w sklepie internetowym Sony oraz w salonach Sony Centre. Trzy dni później, czyli 16 sierpnia, zamówienie na smartfon Xperia XZ2 będą mogli złożyć abonenci sieci Play. Urządzenie dostępne jest w wersji limitowanej.

W ramach tej specjalnej edycji specjalnej klienci mogą liczyć na tzw. VIP Service. Oznacza to, że w wypadku uszkodzenia sprzętu Sony zobowiązuje się naprawić go w zaledwie 72 godziny. Producent na czas naprawy zapewnia też telefon zastępczy, a cały proces realizowany jest w formie door-to-door.

Warsztaty fotograficzne w pakiecie z telefonem.

Sony chce dbać przy tym o klientów, którzy kupili telefon, ale nie mają z nim problemów i nie potrzebują korzystać z usług serwisu. Firma zorganizowała warsztaty fotograficzne, które poprowadzi fotograf Marek Arcimowicz, czyli reporter National Geoographic parający się fotografią podróżniczą.

Sony Xperia XZ2 Premium przedsprzedaz Marek Arcimowicz class="wp-image-784099"
REKLAMA

Warsztaty zostały zaplanowane na sobotę 6 października i odbędą się w warszawskim studio Bajka przy ul. Rydygiera 8 (lokal 20B). Liczba miejsc jest naturalnie ograniczona (do 30 osób). Wziąć udział w warsztatach będą mogli klienci, którzy zarejestrują się na stronie warsztatyxperia.pl przed 3 października.

Decyduje kolejność zgłoszeń, ale Sony ma niespodziankę również dla osób, które nie zdążą się zapisać na warsztaty. Producent telefonu Xperia XZ2 Premium udostępni jego nabywcom nagranie z warsztatów w ramach aplikacji Xperia Lounge, który będzie można obejrzeć od 15 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA