REKLAMA

Oświetlenie Philips Hue możesz teraz zamontować nawet na podwórku i mieć swój zaczarowany ogród

Inteligentny system oświetlenia wkracza na ogrody. Philips Hue outdoor ma szansę przekonać do kolorowego oświetlenia nawet sceptyków. 

06.08.2018 12.24
Philips Hue outdoor
REKLAMA

Ponoć nie ma osoby z dwoma tatuażami. Albo ktoś robi jeden, dochodzi do wniosku, że podjął w życiu lepsze decyzje i już nigdy nie decyduje się tego powtórzyć, albo wpada po uszy i robi kolejny. I kolejny. I kolejny. Podobnie jest z kolorowym oświetleniem. Albo zupełnie tego nie czujesz, albo wpadłeś po uszy, planujesz nowe kompozycje i dokupujesz kolejne gadżety.

REKLAMA

Philips Hue outdoor, czyli jak oświetlić ogród.

Nowa seria została zaprojektowana specjalnie z myślą o oświetleniu ogrodu i domu z zewnątrz. Od tradycyjnych produktów z serii Hue różni się jedynie innym rodzajem lamp, główne idee pozostały takie same. Barwne oświetlenie ma być w pełni kontrolowalne i poddawać się woli człowieka, wyrażonej za pomocą aplikacji na smartfona lub głosu.

Żarówki i oprawy Philips Hue można stosować w dowolnej części domu. My natomiast chcieliśmy zaoferować klientom coś więcej, a mianowicie zintegrowane oprawy do stosowania na zewnątrz. Produkty Philips Hue outdoor pozwalają w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni na zewnątrz budynku — tłumaczy Jasper Vervoort, Dyrektor ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Dziale Systemów i Opraw Oświetleniowych dla Domu w Signify.

Philips Hue outdoor oświetlenie ogrodowe

W aplikacji można konfigurować inteligentne oświetlenie na różne sposoby. Nieważne, czy chcemy stworzyć gorącą atmosferę podczas wspólnego grillowania, delikatnie podświetlić rośliny w ogrodzie, czy zmienić światła przed domem w system wczesnego ostrzegania przed najazdem gości. Aplikacja pozwala dopasować konfigurację od naszych indywidualnych potrzeb i zachcianek.

Ile kosztuje inteligentny dom w wykonaniu Hue?

REKLAMA

Pakiet podstawowy Philips Hue white and ambiance color Lily ze światłem punktowym, zawierający trzy źródła światła i akcesoria potrzebne do skonfigurowania ich, kosztuje 1299 zł. Podstawowy zestaw Calla ze słupem oświetleniowym i niezbędnymi akcesoriami - 605 zł.

Hue outdoor nie tylko zainteresuje wszystkich fanów barwnego oświetlenie, ale ma też szansę nawrócić nieprzekonanych. O ile obecność w domu kolorowych świateł może być dla wielu osób zbyt daleko posuniętą ekstrawagancją, tak rozświetlanie ogrodu z okazji małego przyjęcia może być mniej inwazyjne i bardziej kuszące. Wystarczy zimą przejść się po przedmieściach, żeby przekonać się na własne oczy, że Polacy się coraz bardziej przekonują do rozświetlania domów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA