REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Szybszy internet i oferta bez limitu czasowego. Orange rozpędza swój światłowód do 1 Gb/s

Orange ogłosiło wprowadzenie nowej oferty na internet, a raczej szeregu ulepszeń do swoich dotychczasowych ofert. 

23.08.2018
15:11
Orange oferta na internet
REKLAMA
REKLAMA

Przy ogłuszających dźwiękach wyścigówek Orange ogłosił, że podnosi oferowaną szybkość światłowodowego internetu do 1Gb/s. A to nie koniec nowości. Pomarańczowi wprowadzają też umowy bez lojalki i rozwiązania, które mają pomóc klientom maksymalnie wykorzystać możliwości swojego Wi-Fi w całym domu.

Jean-Francois Fallacher, prezes Orange Polska, oznajmił, że w ciągu ostatnich dwóch lat średni transfer danych w gospodarstwie domowym podwoił się. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na coraz szybszy internet, jego firma postanowiła zwiększyć maksymalną prędkość internetu w ofercie światłowodowej.

Orange zmienia najszybszą do tej pory ofertę z prędkości przesyłu danych 600 Mb/s na znacznie atrakcyjniejszy 1 Gb/s. Oferta weszła w życie w momencie jej ogłoszenia, a stare plany zostały zaktualizowane. Ci klienci, którzy do tej pory korzystali z najszybszej opcji oferowanej przez Orange Światłowód, zostali automatycznie przeniesieni na nową z 1 Gb/s. Dotyczy to także klientów, którzy zdecydowali się na pakiet Orange Love za 129 zł.

Nowa oferta będzie dostępna w 76 gminach, które mogły już wcześniej korzystać z najszybszej oferty pomarańczowego operatora. Ci, którym Orange podniósł taryfę, mogą zanotować w swoim speedteście takie wartości:

Orange Światłowód 1 GB/s. class="wp-image-789118"

Orange zapowiada koniec ery polowania na miejsca z najlepszym sygnałem. Rozwiązaniem ma być Smart Wi-Fi.

Żeby z nowej prędkości 1 Gb/s można było się cieszyć nie tylko siedząc bezpośrednio przy routerze, ale także w innych pomieszczeniach, Orange wprowadza nowość. Smart WI-FI ma zapewnić lepsze pokrycie sygnałem całego domu, wzmacniając i rozszerzając jego zasięg.

Żeby z tego korzystać, trzeba posiadać FunBoxa 3.0 z nowym oprogramowaniem i Smart Wi-Fi Box. Urządzenia komunikują się z sobą i przełączają podpięte do sieci telefony, laptopy czy tablety do tego, który może im zaoferować lepsze Wi-Fi.

Orange zmienia ofertę na Światłowód. class="wp-image-789121"
REKLAMA

Internet od Orange bez umowy lojalnościowej.

Na koniec zaprezentowano ofertę stworzoną specjalnie z myślą o studentach, którzy mieszkając w wynajętych na semestr czy dwa mieszkaniach i nie chcą być związani umową na lata. Oferta bez konieczności podpisywania umowy lojalnościowej dotyczy internetu w prędkości od 10 mb/s do i 1 Gb/s.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA