REKLAMA

Letnia promocja w MyTaxi. Startują zniżki na terenie całego kraju i specjalny rabat w Trójmieście

Mytaxi przygotowało na lato nowe promocje. Tańsze przejazdy na terenie całego kraju i specjalna oferta dla mieszkańców Trójmiasta.

01.08.2018 15.47
mytaxi poznan aplikacja taxi 5
REKLAMA
REKLAMA

Lato nas rozpieszcza, jeśli chodzi o temperatury, ale z tego powodu poruszanie się po polskich miastach komunikacją miejską może być co najmniej uciążliwe. Mytaxi zachęca, żeby w letnie dni skorzystać z usług taksówkarzy. W tym celu organizuje dwie promocje.

Jedna z nich aktywna jest na terenie całego kraju na określonych trasach w każdym z miast obsługiwanych przez firmę miast. Oprócz tego pojawił się specjalny rabat, z którego mogą skorzystać mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści, którzy wybierają się nad polskie morze do Gdańska, Gdyni lub Sopotu.

Lato w mytaxi tańsze o 30 proc.

mytaxi promocja lato 2018 class="wp-image-778216" title="Promocja mytaxi lato 2018."

Firma przygotowała zniżki dla klientów w każdym z miast, gdzie jest obecna. Zniżka w wysokości 30 proc. zostanie naliczona automatycznie po skorzystaniu z usługi. Wystarczy wybrać opcję płatności przez aplikację i zrealizować kurs z lub do konkretnego miejsca.

Warszawa:

  • Lotnisko Chopina (dojazd i powrót);
  • Dworzec Warszawa Centralna (dojazd i powrót);
  • Dworzec Warszawa Zachodnia (dojazd i powrót);
  • Dworzec Warszawa Wschodnia (dojazd i powrót).

Oprócz tego w Warszawie zniżką 30 proc. objęte są wszystkie kursy wykonane w ramach mytaxi match.

Kraków:

  • Lotnisko Balice (dojazd i powrót).

Trójmiasto:

  • Lotnisko Rębiechowo (dojazd i powrót)​.

Dodatkowo zniżką objęte są wszystkie kursy realizowane w Poznaniu, Katowicach oraz GOP.

Z pełną listą tras objętych zniżkami w Warszawie, Krakowie i Trójmieście można zapoznać się na stronie mytaxi poświęconej promocji. Tam też udostępniono pełny regulamin.

Przygotowano nawet mapki, które wskazują, gdzie powinny zaczynać się lub kończyć kursy, by kurs został objęty zniżką. Promocja trwa od 1 do 31 sierpnia 2018 roku.

Mytaxi wystawia Parawan

mytaxi promocja lato 2018 kod parawan class="wp-image-778213"

W ramach kolejnej akcji promocyjnej wpisanie kodu PARAWAN w aplikacji mobilnej uprawnia użytkowników do uzyskania 75 proc. zniżki na wybrany kurs. Warto jednak się spieszyć, bo z tak dużej zniżki będzie mogło skorzystać tylko 1000 użytkowników.

REKLAMA

Osoby, które się spóźnią lub zjawią się w Trójmieście w innym terminie, również będą mogły raz pojechać taniej. Po wykorzystaniu kodu PARAWAN przez klientów 1000 razy zniżka będzie po prostu mniejsza i wyniesie 50 proc.

Promocja aktywna będzie do końca sierpnia. Skorzystać z niej można na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu. Warunkiem jest wybranie opcji płatności przez aplikację. Więcej informacji na temat tej konkretnej akcji można znaleźć na stronie mytaxi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA