1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bezpieczeństwo

Będzie okazja przybić piątkę wiceszefowi Microsoftu. John Frank przyjedzie do Polski na konferencję CYBERSEC

Lokowanie produktu

Na Spider’s Web podejmujemy przeróżne tematy. Czasem piszemy o tym, czy ziemia jest płaska - a przecież wiadomo, że nie jest. Często dyskutujemy o tym, czy iOS jest lepszy od Androida - a przecież wiadomo, że jest (wink, wink). Czasem piszemy o tym, czy lepiej grać na PlayStation czy na Xboksie - a przecież nie są to rzeczy ważne. Ważne jest bezpieczeństwo i cyberbezpieczeństwo.

31.08.2018
14:56
Będzie okazja przybić piątkę wiceszefowi Microsoftu. John Frank przyjedzie do Polski na konferencję CYBERSEC

Konferencja CYBERSEC to cykliczne wydarzenie, podczas którego toczą się dyskusje i trwają analizy, na podstawie których zgromadzone osoby wspólnie określają wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w przestrzeni cyfrowej. Eksperci razem z gośćmi tworzą praktyczne rekomendacje zwiększające efektywność walki z cyberzagrożeniami.

Agenda konferencji tworzona jest we współpracy z partnerami z sektora publicznego, pozarządowego oraz prywatnego, dzięki czemu uwzględnia punkt widzenia wielu środowisk. Dwa dni inspirujących debat to przede wszystkim doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i pomysłami w gronie najważniejszych światowych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa - czytamy na stronie cybersecforum.eu.

W tym roku konferencja CYBERSEC ponownie będzie okazją, aby spotkać się z wybitnymi osobami świata nowych technologii oraz bezpieczeństwa. Wśród gości pojawi się John Frank - wiceszef Microsoftu w Europie. John Frank dowodzi brukselskim biurem firmy i odpowiada za dział Digital Trust and Security.

Lista znamienitych gości, którzy w październiku przyjadą do Polski jest oczywiście znacznie dłuższa. Pojawi się m.in. Sir Julian King - unijny komisarz ds. unii bezpieczeństwa, Antonio Missiroli - zastępca sekretarza generalnego NATO ds. nowych zagrożeń i cyberobrony, Marek Zagórski - minister cyfryzacji, Tomasz Zdzikot - wiceminister obrony narodowej, Melissa Hathaway - doradczyni prezydentów Stanów Zjednoczonych Georga W. Busha i Baracka Obamy, Enda Conway z Cisco Systems i Steven Wilson z Europolu.

To niepowtarzalna okazja, by spotkać tak znamienitych gości w jednym miejscu i czasie i wysłuchać ich prelekcji. W październiku, w Krakowie nie może zatem zabraknąć nikogo, kto zainteresowany jest problematyką cyberbezpieczeństwa - mówi Izabela Albrycht przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC.

Otwarta jest już rejestracja dla osób, które chciałyby dołączyć do wydarzenia i pojawić się CYBERSEC. Udział w konferencji jest płatny, a cena uzależniona jest od liczby dni, w których uczestnik chce brać udział. Opłata konferencyjna zawiera: wstęp na wszystkie wydarzenia otwarte, pakiet materiałów szkoleniowych, lunche konferencyjne i przerwy kawowe.

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że im szybciej kupi się bilet, tym cena będzie niższa.

Druga dobra wiadomość ucieszy firmy, które wyślą na CYBERSEC więcej niż jednego pracownika. Dostaną one rabat.

Trzecia dobra wiadomość jest taka, że udział w konferencji CYBERSEC jest bezpłatny dla pracowników naukowych, NGO (organizacji pozarządowych), administracji publicznej, służb mundurowych oraz startupów ICT. Skorzystajcie!

Osoby zainteresowane konferencją CYBERSEC powinny już teraz zapoznać się z agendą wydarzenia. A zaraz potem zarejestrować się online.

*Materiał powstał we współpracy z marką CYBERSEC.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze