REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dobra wiadomość dla fanów PS4. HyperX Cloud dostał licencję Sony i niebawem pojawi się w nowym wydaniu

HyperX Cloud to jedne z najwygodniejszych zestawów słuchawkowych dedykowanych graczom. Komfort ich użytkowania jest ogromny, przez co model znalazł wielkie uznanie pośród osób grających po kilka godzin dziennie. Niebawem słuchawki zostaną wydane w odświeżonej formie, dedykowanej konsoli PlayStation 4.

08.08.2018
20:41
Nowe HyperX Cloud z oficjalną licencją PlayStatation i ceną poniżej 300 zł
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście zestaw HyperX Cloud już wcześniej działał z konsolą Sony. Wystarczyło podłączyć słuchawkowy kabel mini-jack do gniazda w kontrolerze DualShock 4, aby cieszyć się dźwiękiem gry oraz możliwością czatu głosowego. Z tej perspektywy nadchodzące odświeżenie to nic innego jak ulepszenie kosmetyczne. Zmiana wyglądu, aby zestaw lepiej pasował do konsoli PS4.

HyperX Cloud dostał licencję Sony dla konsol PlayStation 4.

 class="wp-image-781720"

Oznacza to, że HyperX może wykorzystywać logotyp PlayStation, a także chwalić się produktem „dedykowanym“ platformie Japończyków. Licencja jest gwarantem jakości oraz kompatybilności. Słowem - to zakup bezpieczny, za który ręczy nie tylko producent słuchawek, ale również Sony. Ma to ogromne znaczenie marketingowe, chociaż z perspektywy specyfikacji technicznej praktycznie nic się nie zmienia.

Licencja dla konsol PlayStation może również oznaczać, że HyperX będzie lepiej pozycjonowany podczas imprez poświęconych grom wideo. W zależności od porozumień między HyperX oraz Sony, Cloudy mogą być obecne np. podczas finałów konsolowych lig ESL. Jak pisałem wcześniej, z perspektywy gracza zmienia to niewiele, lecz dla producentów słuchawek ma to wielkie znaczenie wizerunkowe oraz reklamowe.

Cloudy to niezwykle wygodne słuchawki w swoim przedziale cenowym.

 class="wp-image-781717"

W grupie produktów do 300 zł Chmurki są uznanym liderem. Głównie za sprawą niesamowitej wygody użytkowania oraz solidnej, aluminiowej i trwałej obudowy. Jakość dźwięku jest dobra, niskie stany sceny dźwiękowej odpowiednio podbite, a bas dudniący i dominujący. Mikrofon uchodzi za poprawny, ale na potrzeby komunikacji głosowej w grach wideo jak najbardziej wystarcza.

REKLAMA

Niebieski wariant z logo PlayStation również ma kosztować około 300 zł. Amerykańska cena urządzenia została ustalona na poziomie 80 dol. Zamówienia przedpremierowe można składać m. in. na Amazonie. W skład zestawu wchodzą słuchawki, odczepiany mikrofon oraz panel kontrolny z funkcją wyciszenia mikrofonu umieszczony na kablu. Warto dodać, że Cloudy to nie pierwsze słuchawki HyperX dedykowane PS4. Wcześniej firma wypuściła na rynek budżetowe Stingery, które jednak nie uzyskały uznania redakcji Spider’s Web. Nie otrzymały także licencji Sony.

Premiera licencjonowanych słuchawek HyperX Cloud dla konsol PlayStation 4 została zaplanowana na połowę sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA