REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Ruszyły promocje z okazji nowego roku szkolnego. Huawei do swoich smartfonów dodaje tablet za złotówkę

Z okazji roku szkolnego Huawei startuje ze świetną promocją. Do swoich sztandarowych smartfonów dorzuca tablet do szkoły za złotówkę. 

01.08.2018
12:40
Promocja Huawei i tablet do szkoły za złotówkę
REKLAMA
REKLAMA

Powoli, ale nieuchronnie zbliża się początek roku szkolnego, a z nim doposażanie pełnych zapału i rozentuzjazmowanych powrotem do świątyni edukacji młodych ludzi. Jak co roku chętnie pomogą w tym liczne firmy i sklepy. Promocje mające przekonać rodziców, że to właśnie ich sprzęt jest niezbędny żadnym wiedzy pociechom. Huawei, jak przykładny prymus, stanął już do tego wyścigu. Kupując Huawei P20 Pro lub P20 Lite, dostaniecie jeden z tabletów Huawei MediaPad za złotówkę.

Huawei P20 plus tablet za złotówkę.

O tym, że Huawei 20 Pro jest ciekawym telefonem, nie trzeba chyba już nikogo przekonywać. To świetnie wykonany smartfon, mogący pochwalić się bardzo dobrymi podzespołami, które pociągną wszystkie pomoce naukowe waszego pupila łącznie z PUBG Mobile. Nie pytajcie mnie, dlaczego to pomoc naukowa. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że wasze dziecko wymyśli naprawdę dobre argumenty, żeby was o tym przekonać.

Jednak jedną z największych zalet tegorocznych modeli Huaweia jest świetny aparat. Nieważne, jak ciężkie zadanie fotograficzne dostanie dziecko na plastyce (jest jeszcze plastyka w szkołach?), poradzi sobie z nim bez problemu. Oczywiście można się zastanawiać, czy takie drogie jednak narzędzie, powinno się znaleźć w niezbyt pewnych rękach nastolatka lub jeszcze młodszej pociechy. Jeśli ma ona historię gubienia wszystkiego, co się da albo upuszczania każdego telefonu, który znajdzie się w jej zasięgu, może lepiej smartfon zachować dla siebie. Milusińskiemu w ramach rekompensaty można podarować dodawany do niego za złotówkę tablet.

REKLAMA

W zależności od wybranego modelu telefonu dostaniecie inny tablet. Do wersji Pro dodawany jest Huawei MediaPad T3 10 WiFi z ekranem 9,6 cali. Pojemność jego akumulatora to 4800 mAh. Tablet działa ze Snapdragonem 425 wspieranym przez 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Z Litem dostaniecie 7-calowy Huawei MediaPad T3 7 WiFi z akumulatorem, który może pomieścić 3100 mAh. Tu z kolei zastosowano procesor MediaTek MTK8127 i 1 GB RAM-u z 16 GB pamięci wewnętrznej. Oba tablety są leciutkie, więc nie obciążą przesadnie zmęczonego dźwiganiem plecaka kręgosłupa. Oba mają też zainstalowany program do kontroli rodzicielskiej, dzięki, któremu możecie ograniczyć dzieciom dostęp do treści lub aplikacji, które uważacie za niepożądane.

To jest dobra promocja, szczególnie jeśli nosicie się z zamiarem sprawienia dziecku tabletu. Promocja trwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA