REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nudzą was sprzęty dla graczy? Spójrzcie na ten konwertowalny tablet oraz kopułę

Acer podczas swojej konferencji prasowej poprzedzającej targi IFA 2018 zaprezentował dwa interesujące sprzęty gamingowe. Jednym z nich jest konwertowalny laptop dla graczy Predator Triton 900, zaś drugim platforma do gier Thronos, która ma formę... kopuły.

29.08.2018
15:37
Predator Triton 900 oraz gamingowa kopuła to najciekawsze nowości Acera na IFA
REKLAMA
REKLAMA

Brzmi jak szaleństwo? I faktycznie nim jest. Acer Predator Triton 900 to sprzęt z absolutnie najwyższej półki. Ma klawiaturę mechaniczną, wyświetlacz o rozdzielczości 4K z obsługą G-Sync oraz najnowsze podzespoły. Niestety nie znamy jego pełnej specyfikacji, nie mogliśmy się też bliżej zapoznać z tym sprzętem.

Acer powiedział tylko, że minie jeszcze trochę czasu, nim trafi on do sprzedaży i… schował go za szklaną gablotą, której nie można było otworzyć. Oznacza to, że zapewne mamy do czynienia z bardzo wczesną wersją inżynieryjną, a finalny produkt trafi do sprzedaży najwcześniej późną wiosną 2019 roku.

 class="wp-image-793102"

Może to i lepiej, bo nie do końca rozumiem, po co laptop dla graczy powinien być konwertowalny. Czyżby chodziło o stworzenie maszyny, która może być zarówno komputerem do pracy, maszyną dla graczy oraz tabletem? Wiedzą to wyłącznie największe szychy z Acera. Mimo to sam nie mogę się doczekać, aż będę miał okazję skorzystać z tego sprzętu, ponieważ jest on niezwykle intrygujący i jedyny w swoim rodzaju.

To nie ostatnie szaleństwo Acera.

Pochodząca z Azji firma zaprezentowała też interesującą platformę do grania o nazwie Thronos. Ma ona formę kopuły o futurystycznym wzornictwie. Składa się na nią fotel, a także miejsce na komputer oraz trzy monitory. To bardzo ciekawe urządzenie, do których śliniłbym się jako nastolatek. Teraz jednak jestem nieco starszy i zmieniły mi się priorytety. Dlatego wiem, że nie postawiłbym tego gadżetu w swoim mieszkaniu, nawet gdybym mógł sobie pozwolić na jego kupno.

REKLAMA
 class="wp-image-793105"

Wierzę za to, że tego typu urządzenie doskonale sprawdzi się w salonach do gier, takich jak Disco VR. Tego typu miejsca pojawiają się jak grzyby po deszczu i goszczą w nim także osoby, które z różnych powodów nie mogą korzystać z pełnej wirtualnej rzeczywistości. Gamingowa kopuła od Acera pozwoli im zaznać nietypowej wirtualnej rozgrywki bez narażenia się na nudności oraz inne nieprzyjemności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA