REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Ten świetny laptop od Xiaomi kosztuje teraz mniej niż 2700 zł. Kupujcie go, póki jest dostępny w Polsce

Jeżeli szukaliście taniego i dobrego laptopa, warto poważnie rozważyć kupno modelu Xiaomi Air 13. To świetnie wykonany i dobrze działający sprzęt, który teraz kosztuje mniej niż 2700 zł.

07.07.2018
8:15
xiaomi mi air 12 opinie
REKLAMA
REKLAMA

Wiem o tym, bo w redakcji mamy już kilka laptopów tej marki Ba, ja sam posiadam opisywany tutaj sprzęt i jestem z niego bardzo zadowolony. Już chwilę po odpakowaniu go uwagę zwraca aluminiowa obudowa i jeden wytrzymały zawias spajający ekran z główną częścią laptopa. Jestem przekonany, że ta obudowa bez najmniejszego problemu przejdzie próbę czasu. To zdecydowanie jeden z najlepiej wykonanych laptopów, zwłaszcza w tej półce cenowej.

 class="wp-image-708723"

Cieszy także minimalistyczne wzornictwo, nieco przypominające MacBooka, a także wygodna klawiatura z podświetleniem i ogromny touchpad. Nie sposób narzekać też na zastosowane standardy łączności, ponieważ laptopa wspiera Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth, a do tego ma wszystkie niezbędne porty, takie jak USB, USB-C, pełnowymiarowe HDMI oraz wyjście słuchawkowe. Nie brakuje tu absolutnie niczego.

Problemem nie jest też specyfikacja.

Sercem najtańszych komputerów Xiaomi jest procesor Core M3, który w zupełności wystarcza do codziennych zadań, takich jak praca biurowa, konsumpcja multimediów oraz korzystanie z Internetu. Do gier i pracy z grafiką/wideo będzie za słaby, ale nikt nie kupuje z myślą o takich zadaniach laptopa za mniej niż 2700 zł.

xiaomi mi air 12 opinie class="wp-image-590294"

W oferowanej przez Gearbest wersji Xiaomi Air 13 współpracuje z 8 GB RAM oraz napędem SSD o pojemności 256 GB. To podstawowa specyfikacja, ale także ona wystarcza do podstawowych zadań. Komputer się nie zacina i mo zna z niego swobodnie korzystać w praktycznie każdej sytuacji.

Czas pracy bez ładowania, który bez problemu sięga 7-8 godzin. Oznacza to, że z Xiaomi Air 13 można wyjść na cały dzień i nie martwić się brakami energii. Cieszy też fakt, że można go ładować za pomocą portu USB-C, dzięki czemu dołączona do zestawu ładowarka będzie mogła służyć także do naładowania smartfona, powerbanka lub innego mobilnego sprzętu.

Laptop bez wad? Chyba tak.

Do tego komputera nie zostaną doliczone żadne dodatkowe opłaty, takie jak podatek VAT, a czas otrzymania towaru zamknie się w 2-3 dniach. Stanie się tak, bo jest on dostępny w polskim magazynie sklepu Gearbest, tym o oznaczeniu G-W-4. Warto jednak pamiętać, że komputer jest dostarczany z chińską wersją systemu Windows, co powoduje konieczność ponownego zainstalowania oprogramowania, tylko w polskiej wersji językowej.

 class="wp-image-708750"
REKLAMA

Co tu dużo mówić: kupujcie Xiaomi Mi Air 13. To jeden z najlepszych laptopów kosztujących mniej niż 2700 zł. To doskonała propozycja dla oszczędnych użytkowników oczekujących wysokiej jakości i jak najlepszego stosunku jakości do ceny. Gorąco polecam!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA