REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Świetna okazja na zakup telewizora QLED. Samsung zapłaci ci za to nawet 2000 zł

Takie promocje nie zdarzają się zbyt często. Firma Samsung przygotowała nie lada okazję dla tych, którzy planują w niedalekiej przyszłości wymienić telewizor na nowy. Po zakupie QLED-a otrzymamy od Samsunga kawał gotówki na dowolne wydatki.

05.07.2018
12:49
Samsung QLED promocja
REKLAMA
REKLAMA

Telewizory QLED są jednymi z najlepszych na rynku telewizorów LCD. Oferują wysoką wierność odwzorowania kolorów, bardzo wysoką jasność, wygodny system operacyjny Tizen oraz wiele praktycznych pomysłów, takich jak redukcja okablowania do minimum za sprawą modułu One Connect.

Telewizory te od dziś dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnej promocji. W jej ramach w zamian za zakup modelu objętego promocją – mówimy o telewizorach QLED wyprodukowanych w bieżącym roku – otrzymamy potężny zwrot gotówki. W zależności od modelu, ów zwrot wynosi od jednego do dwóch tysięcy złotych.

Jak kupić telewizor Samsung QLED i dostać zwrot gotówki liczony w tysiącach złotych?

Promocją objęte są wszystkie modele telewizorów QLED TV 2018, które zostaną zakupione w okresie od 5 lipca do 5 sierpnia br. w wybranych sieciach sprzedaży, do których należą firmowe sklepy Samsunga, Euro RTV AGD, Mediaexpert, Media Markt i Saturn.

Aby skorzystać z oferty i odebrać zwrot gotówki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Należy uruchomić telewizor, skonfigurować go i otworzyć na nim aplikację Smart Pack. Tam udajemy się do karty Zwrot Gotówki i wpisujemy datę zakupu. Otrzymany w efekcie wygenerowany przez aplikację kod przepisujemy na witrynie zwrotgotowki.samsung.pl, gdzie oprócz tego podajemy nasze dane osobowe, numer seryjny produktu i zdjęcie lub skan dowodu zakupu.

Po 30 dniach od rejestracji, w aplikacji Smart Pack udostępniony zostanie indywidualny numer uprawniający do rozpoczęcia transakcji w bankomacie Euronet. Na podany podczas rejestracji adres e-mail użytkownik otrzyma kod PIN. Pieniądze będzie można odebrać w przeciągu 14 dni od otrzymania tego kodu PIN w bankomatach sieci Euronet.

Jakby tego było mało, telewizory kupione w ramach promocji objęte są ofertą Smart Pack 2.0. Dzięki niej widzowie na start będą mogli zyskać bezpłatny dostęp do 4 z 7 popularnych serwisów VoD. Wśród nich znajdują się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy).

REKLAMA

Pełna lista telewizorów Samsung QLED objętych promocją na zwrot gotówki:

ProduktWartość zwrotu
QE49Q6FN

QE55Q6FN

QE55Q7FN

QE55Q8CN

QE55Q8DN

QE55Q9FN

QE65Q6FN

QE65Q7FN

QE75Q6FN

QE75Q7FN

QE82Q6FN

1000 złotych
QE65Q8CN

QE65Q8DN

QE65Q9FN

 1500 złotych
QE75Q9FN2000 złotych
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA