REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Koniec Mundialu oznacza jedno - możesz za darmo odebrać 4 GB internetu mobilnego w Orange

To był wyjątkowo emocjonujący finał Mundialu. Podczas meczu padło aż sześć bramek, z czego cztery zdobyła zwycięska drużyna. Orange kontynuuje więc mistrzowską promocję, zapewniając tyle gigabajtów dodatkowych danych, ile goli strzeliła zwycięska drużyna.

16.07.2018
10:16
orange stacje bazowe
REKLAMA
REKLAMA

Mario Mandžukić, Antoine Griezman, Paul Pogba, Kylian Mbappé – te cztery nazwiska będą skandowane przez najbliższe dni na francuskich ulicach. No może trzy, bez tego pierwszego – wszak to reprezentant drużyny Chorwatów, który strzelił własnej drużynie samobójczego gola.

To był mecz pełen emocji wbrew przewidywaniom sugerującym, że mecz finałowy tegorocznego Mundialu będzie nudny i z małą liczbą bramek. Emocje po finale są nadal żywe, a sieć komórkowa Orange korzysta na całym wydarzeniu.

Mistrzowska promocja – 4 GB za 4 gole dla Francji.

orange darmowy internet class="wp-image-769027"

Orange zwraca uwagę kibiców rozdając drobne, choć mile widziane prezenty. Podczas Mundialu sieć rozdaje swoim klientom dodatkowe, darmowe gigabajty danych w zamian za gole, jakie strzelili piłkarze zwycięskich drużyn. Tym razem padły cztery bramki, więc klienci Orange są uprawnieni do odebrania dodatkowego transferu. Uwaga! Prezent nie jest automatycznie przydzielany do konta klienta. Jeżeli chcemy go odebrać, musimy się po niego zgłosić.

REKLAMA

Na szczęście sposób na odebranie dodatkowych jest prosty. Wystarczy wysłać SMS o treści PUCHAR na numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, maks. 0,20 zł). Pakiet Kibica można aktywować do końca dnia. Będzie on ważny przez 3 dni od daty aktywacji. Pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od odebrania SMS-a. Jego uruchomienie zostanie potwierdzone wiadomością tekstową. Niewykorzystane środki z pakietu przepadają wraz z upływem jego okresu ważności.

W Planie taryfowym Firma dla Klientów Biznesowych pakiet danych wykorzystywany jest w drugiej kolejności – po pakiecie przyznanym w ramach abonamentu. W pozostałych planach taryfowych dla Klientów Biznesowych i dla Klientów Indywidualnych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w planie taryfowym, z którego korzystamy, oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA