REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Wakacje od abonamentu w Netii oraz monitoring za złotówkę. Nowa oferta łączy się z rabatami smartDOM

Klienci po podpisaniu umowy długoterminowej na internet, telefon i telewizję muszą opłacać rachunki nawet wtedy, gdy nie korzystają z usług. Dostawcy zaczynają jednak wychodzić naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy planują długie wakacje. Jedną z takich firm jest Netia.

02.07.2018
18:12
wakacje od abonamentu netia 1
REKLAMA
REKLAMA

Nikt nie lubi płacić za usługi, których nie używa. Podczas wyjazdów na urlop dekoder telewizyjny i domowy router stoją nieużywane. Podobny problem mają też studenci, którzy uczą się w innym mieście i na okres wakacyjny wracają do domu rodzinnego.

Z tego powodu wykupywanie dostępu do usług przed samymi wakacjami zwykle nie jest najlepszym pomysłem. Netia ma jednak pomysł na to, by przekonać klientów do zawarcia umowy w tym okresie. Wakacje od abonamentu w Netii to ciekawa propozycja.

Netia pobierze zaledwie złotówkę miesięcznie od usługi przez kwartał.

Operator zachęca do tego, by podpisać umowę na usługi jeszcze przed wakacjami. Klienci, którzy zdecydują się na to już teraz, przez pierwsze trzy miesiące będą płacić wyłącznie złotówkę miesięcznie od usługi. Dopiero po tym okresie pobierana będzie opłata. Internet stacjonarny od Netii to koszt 49,90 zł za miesiąc.

Z oferty mogą jednak skorzystać klienci Netii oraz osoby korzystające z usług Plusa i Cyfrowego Polsatu w ramach pakietów smartDOM. W tym przypadku można płacić zaledwie złotówkę miesięcznie przez kwartał za internet, a po tym okresie wzrasta ona do 39,90 zł miesięcznie - 10 zł taniej niż normalnie.

wakacje od abonamentu netia 1 class="wp-image-762088"

Klienci mogą zdecydować się też na internet światłowodowy. Przyspieszenie łącza zwiększa koszt usług do poziomu 69,90 zł miesięcznie (do 300 Mb/s) lub 89,90 zł miesięcznie (do 900 Mb/s). Dostępne są też specjalne oferty na pakiety internetu i telewizji, a z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni.

Netia proponuje klientom monitoring.

REKLAMA

Operator znalazł też inny sposób, by zachęcić klientów do zdecydowania się na promocję Wakacje od abonamentu w Netii przed wyjazdem urlopowym. Chociaż za usługę dostępu do internetu zapłacą złotówkę przez kwartał, to dostawca liczy na to, że wykupią dodatkowo usługę monitoringu.

Klienci, którzy na tę propozycję przystaną, otrzymają kamerę, którą podłącza się do internetu. Obraz z niej będzie potem można podejrzeć w dowolnym momencie z laptopa lub smartfona z dostępem do sieci. Monitoring w Netii można wykupić za złotówkę miesięcznie przez kwartał, a potem cena rośnie do 29,90 zł za miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA