1. Spider's Web
  2. Technologie

Nazwa.pl rewolucjonizuje polski Internet

Lokowanie produktu

Maksymalne przyspieszenie działania serwisów WWW przy pomocy protokołu HTTP/2 oraz masowe wprowadzenie certyfikatów SSL dla klientów nazwa.pl to najnowsza oferta największej w Polsce firmy hostingowej.

18.07.2018
11:26
nazwa.pl

Nazwa.pl rozpoczęła proces nadawania certyfikatów SSL dla ponad 500 tys. domen, co w połączeniu z protokołem HTTP/2 zapewnia klientom firmy nawet 10-krotne przyspieszenie ładowania ich stron internetowych. Wdrożenia realizowane są dla klientów bez żadnych kosztów.

Propozycja nazwa.pl jest śmiałym i bezprecedensowym ruchem, żaden inny dostawca nie odważył się na rozwiązanie zapewniające klientom zarówno bezpieczeństwo, jak i przewagę konkurencyjną w postaci maksymalnego przyspieszenia działania ich serwisów.

Dzięki wdrożeniu firmy jej klienci posiadają obecnie najlepiej zabezpieczone i najszybciej działające strony WWW w polskim Internecie. Nazwa.pl dostarcza obie usługi w ramach opłaty za domenę. Dzięki temu serwisy klientów firmy będą zawsze wyświetlane jako bezpieczne, nawet po zmianach zaplanowanych na lipiec przez twórców przeglądarek internetowych Google Chrome i FireFox. W dodatku certyfikat SSL w połączeniu z protokołem HTTP/2 przyspiesza działanie serwisów WWW znajdujących się na serwerach nazwa.pl.

Efekt synergii

Nawet 10-krotne przyspieszenie ładowania stron WWW to efekt połączenia technologii szyfrowania SSL i protokołu HTTP/2. Jak to rozwiązanie działa w praktyce, można sprawdzić na przygotowanej przez nazwa.pl testowej stronie https://http2.nazwa.pl. Z punktu widzenia właścicieli stron internetowych, w szczególności z branży e-commerce, wprowadzenie protokołu HTTP/2 w połączeniu z certyfikatem SSL można porównać do przesiadki z parowozu do kolei dużych prędkości. Żaden dostawca rejestrujący domeny czy dostarczający usługi hostingowe nie zastosował podobnych rozwiązań na tak masową skalę.

To prawdziwa rewolucja, która zwiększy bezpieczeństwo i przyspieszy działanie serwisów WWW w Polsce.

Co zyskali klienci nazwa.pl?

  • certyfikat SSL w ramach opłaty za domenę,
  • błyskawiczne ładowanie strony WWW dzięki HTTP/2,
  • wyższe pozycjonowanie witryny w wynikach Google (SEO),
  • większy poziom bezpieczeństwa danych klientów dzięki zastosowaniu szyfrowania SSL,
  • dotarcie do większej ilości klientów,
  • zaufanie klientów dzięki zielonej kłódce w pasku adresu przeglądarek internetowych Google Chrome, FireFox, Internet Explorer i innych.

Bezpiecznie i szybko

Dzięki nazwa.pl ilość domen w polskim Internecie prawidłowo zabezpieczonych certyfikatem SSL wzrośnie ponad dwukrotnie. Firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom i potrzebie, jaka pojawiła się na rynku. W lipcu najpopularniejsza przeglądarka internetowa Google Chrome, w ślad, za którą poszli także inni dostawcy, będzie oznaczać strony nieposiadające certyfikatu SSL jako niebezpieczne.

Klienci nazwa.pl nie muszą się już tym martwić. Obecnie użytkownicy serwisów oczekują szybkości działania i bezpieczeństwa. Nazwa.pl wprowadza oba te parametry na niespotykany na polskim rynku poziom.

Lider Technologiczny

Wdrożenie HTTP/2 i komercyjnych certyfikatów SSL, dodawanych do każdej zarejestrowanej w nazwa.pl domeny skierowanej na serwery DNS Anycast nazwa.pl, jest kolejną tegoroczną nowością firmy.

Unikalne połączenie zabezpieczeń usług za pomocą kryptografii DNSSEC, SSL, rozproszonego w Europie systemu serwerów DNS Anycast znajdujących się w Krakowie, Warszawie, Amsterdamie i Frankfurcie oraz technologii HTTP/2 potwierdza pozycję nazwa.pl jako najczęściej wybieranej firmy w Polsce w zakresie rejestracji domen i usług hostingu.

Nazwa.pl, będąc liderem technologicznym, przekazuje Klientom najwyższej klasy usługi, a oni jako pierwsi w Polsce mogą korzystać z nowych rozwiązań.

Więcej informacji na temat nowych technologii i zabezpieczeń na stronie nazwa.pl.

* Materiał komercyjny marki Nazwa.pl.

Lokowanie produktu
Najnowsze