REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

To nie jest zwykła aktualizacja. Mój T-Mobile to zupełnie nowa aplikacja

T-Mobile szykuje dla klientów nową aplikację mobilną do obsługi konta abonenckiego. Chętni mogą zapoznać się z nią już teraz. Ruszyły otwarte beta testy Mój T-Mobile.

26.07.2018
15:13
To nie jest zwykła aktualizacja. Mój T-Mobile to zupełnie nowa aplikacja
REKLAMA
REKLAMA

Już minęły czasy, gdy by załatwić coś u operatora, trzeba było wybierać się do salonu. Sieci oferują swoim klientom aplikacje mobilne, które pozwalają aktywować pakiety, doładowywać konto i sprawdzać stan rachunku z poziomu telefonu, bez konieczności wpisywania kodów USSD lub dzwonienia na infolinię.

Mój T-Mobile doczeka się nowej wersji.

T-Mobile również oferuje swoim klientom aplikację mobilną, ale postanowił napisać ją od nowa. Już niedługo pojawi się kolejna wersja programu Mój T-Mobile. To nie aktualizacja, a napisany od nowa program. Do tej pory mogli testować go wyłącznie testerzy z grupy wybranej przez operatora.

Nowa wersja Mój T-Mobile cechuje „zupełnie nowa szata graficzna, poprawiona stabilność i UX ale przede wszystkim nowy silnik”. Ma to ułatwić operatorowi rozbudowę jej w przyszłości o nowe elementy. W planach jest tłumaczenie na angielski, zarządzanie e-fakturą i zgodami klienckimi oraz sekcja wsparcia.

Na chwilę obecną dodano do programu takie funkcje, jak zarządzanie w jednym miejscu kilkoma kontami i nadawanie nazw poszczególnym numerom, co ma ułatwić zarządzanie. Jest też opcja przypisania danych karty płatniczej do automatycznych płatności i doładowań konta prepaid.

Beta testy aplikacji Mój T-Mobile otwarte dla chętnych.

Beta testy określane są jako otwarte, ale jeszcze nie wszyscy mogą sprawdzić nową aplikację. W pierwszej kolejności oferowana jest osobom, które podpisały umowę na abonament, a użytkownicy ofert typu prepaid muszą poczekać na swoją kolej.

REKLAMA

Testy zorganizowano tylko na platformie Android. Użytkownicy telefonów iPhone, jeśli chcą sprawdzić nową aplikację w praktyce, muszą uzbroić się w cierpliwość.

Premiera aplikacji Mój T-Mobile w stabilnym wydaniu zaplanowana została na koniec sierpnia 2018 r. Aby sprawdzić samodzielnie program, wystarczy udać się do sklepu Google Play i wyrazić chęć uczestnictwa w beta testach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA