Gry  / News

Rusza Microsoft Ultimate Game Sale. Przeceniono konkretnie aż 700 gier

Dawno nie było takiej wyprzedaży gier u Microsoftu. Posiadacze Xboksa 360, Xboksa One, a nawet komputerów PC z Windows 10 mają szansę zaopatrzyć się w gry i usługi, na które wcześniej nie mogli sobie pozwolić.

Gry wideo są niewątpliwie kosztowną rozrywką dla zarabiającej polską średnią krajową osoby. Przygodę z niektórymi tytułami musimy odkładać na później, bo nas na nie zwyczajnie nie stać. Na szczęście czołowi dostawcy platform do grania od czasu do czasu organizują mniejsze lub większe wyprzedaże. Microsoft właśnie zorganizował gigantyczną.

Od 19 do 30 lipca w Microsoft Store przecenionych będzie ponad 700 gier i dodatków cyfrowych na konsole Xbox One i Xbox 360. Dodatkowo, dla nowych subskrybentów przygotowano specjalne oferty na zakup abonamentów Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. Warto przy tym zauważyć, że abonenci Xbox Live Gold mają jak zawsze jeszcze wyższe rabaty na gry.

Microsoft Ultimate Game Sale – największe hity

Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, oraz gier Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament obejmuje również wydania premierowe gier Microsoft Studios.

Promocyjna cena za trzy miesiące: 29 zł (przecena z 87 zł).

Xbox Live Gold

Xbox Live Gold to usługa dla posiadaczy konsol Xbox, która zapewnia dostęp do serwerów multiplayer, atrakcyjne rabaty na gry w Microsoft Store oraz cztery darmowe gry w miesiącu: dwie na Xbox One, dwie na Xbox 360, które również są zgodne z Xbox One.

Promocyjna cena za trzy miesiące: 31 zł (przecena z 79 zł). Za 12 miesięcy: 166 zł (przecena z 249 zł).

FIFA 18

Najgłośniejsza, najpopularniejsza i jedna z najlepszych gier piłkarskich na PC i konsole. Znakomicie udźwiękowiona, ze świetną oprawą graficzną i licencjami na wszystkie istotne ligi i wydarzenia piłkarskie. Sprawdza się zarówno w multiplayer (między innymi za sprawą niezwykle popularnego trybu Ultimate Team), jak i w trybie dla pojedynczego gracza oferując kampanię fabularną.

Promocyjna cena: 72,25 zł (przecenione z 288,99 zł)

Złota Edycja Call of Duty: WWII

Call of Duty to najbardziej kasowa seria shooterów w historii. Są cenione przede wszystkim za rozbudowany tryb multiplayer, choć nie brakuje też fanów widowiskowych – choć krótkich – kampanii dla pojedynczego gracza. Tym razem, jak tytuł sugeruje, cofniemy się do czasów drugiej wojny światowej. Oczywiście w roli żołnierza Aliantów.

Promocyjna cena: 144,50 zł (przecenione z 288,99 zł).

Far Cry 5

Twórcy serii shooterów Far Cry w doskonały sposób umieją łączyć ideę wolności w grze i sandboksu z kampanią o określonym scenariuszu i niespodziewanych zwrotach akcji. W grę możemy grać w pojedynkę lub ze znajomymi. Czeka nas nie lada przygoda – Far Cry 5 oferuje ogromny a zarazem bogaty w szczegóły teren, na którym będziemy się bronić z wyznawcami groźnej sekty i jego niebezpiecznym liderem. To prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających gier tej generacji.

Promocyjna cena: 181,99 zł (przecenione z 279,99 zł).

Assassin’s Creed Origins

Origins zabiera fanów tej fabularno-zręcznościowej serii na zupełnie nową przygodę. Zmieniona mechanika gry, nastawiona bardziej na otwarty świat i jego eksplorację, bardzo przyzwoity scenariusz, ciekawe questy oraz oszałamiająca oprawa audiowizualna to jedne z głównych atutów tej gry. Tak jak jej dość nietypowy setting: tym razem akcja rozgrywa się w starożytnym Egipcie.

Promocyjna cena: 140 zł (przecenione z 279,99 zł).

Forza Motorsport 7

To jedna ze słabszych odsłon tej serii. Tyle że… słabszej jak na jej poziom. Forza Motorsport to kultowa już seria tak zwanych pseudosymulatorów – a więc zręcznościowych gier samochodowych, które zawierają jednak dużą dawkę realizmu i złożonych symulacji fizycznych. Gra ma bardzo aktywną społeczność multiplayer, zawiera mnóstwo torów wyścigowych i samochodów i potrafi wycisnąć ostatnie soki z konsol Xbox One – na wersji X działa w rozdzielczości 4K z HDR przy 60 klatkach na sekundę!

Promocyjna cena: 124,99 zł (przecenione z 249,99 zł)

Microsoft Ultimate Game Sale – pełna lista na Xbox One (pogrubione są dostępne również na PC)

Microsoft Ultimate Game Sale – pełna lista na Xbox 360

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst