REKLAMA

Mass Effect: Andromeda nie było wybitne, ale to grzech nie kupić go na PS4 w takiej cenie

W PS Store wystartowały podwójne rabaty. To promocja przeznaczona głównie dla abonentów programu PS Plus, którzy mogą liczyć na (kto by przypuszczał) podwójne promocyjne cięcia cen. Pod rabatowy tasak trafiło między innymi Mass Effect: Andromeda, które kupicie za 23 zł.

05.07.2018 13.42
Mass Effect: Andromeda na PS4 za śmieszne 23 zł
REKLAMA
REKLAMA

Mass Effect: Andromeda nie było tak dobre, jak chcieliby fani. Gra przeszła przez deweloperskie piekło, a jej producenci kilka razy zmieniali główne koncepcje dotyczące kluczowych aspektów rozgrywki. Nie można jednak napisać, że Andromeda była tytułem kiepskim albo niewartym uwagi. Gra BioWare na pewno nie zapisze się w panteonie najlepszych produkcji w CRPG w historii. Nie oznacza to jednak, że nie jest warta waszej uwagi. Zwłaszcza gdy kosztuje mniej niż 30 zł.

W PS Store ruszyły podwójne rabaty. Dzięki promocji Mass Effect: Andromedę kupicie za 23 zł.

 class="wp-image-554747"
Główny bohater korzysta z atrakcji lokalu, pijąc najlepszego niewidzialnego drinka, jaki znajduje się w ofercie

To nie jedyna gra, nad zakupem której warto się zastanowić. W świetnej cenie można nabyć m. in. Obcego: Izolację, DiRT 4, Final Fantasy Type-0 HD, Pro Evolution Soccer 2018, Tom Clancy’s The Division, Uncharted 2: Among Thieves Remastered, Uncharted 3: Drake’s Deception Remastered oraz Wolfenstein: The New Order. Pamiętajcie jednak, że poniższe ceny gier obowiązują wyłącznie po zalogowaniu się na konto PSN z aktywną subskrypcją programu PS Plus.

REKLAMA
  • Mass Effect: Andromeda - 23,70 zł (PS Plus)
  • Obcy: Izolacja - 29 zł (PS Plus)
  • Pro Evolution Soccer 2018 - 29 zł (PS Plus)
  • Uncharted 2: Among Thieves Remastered - 23,60 zł (PS Plus)
  • Uncharted 3: Drake’s Deception Remastered - 23,60 zł (PS Plus)
  • DiRT 4 - 57,80 zł (PS Plus)
  • Final Fantasy Type-0 HD - 39,50 zł (PS Plus)
  • Wolfenstein: The New Order - 23,70 zł (PS Plus)
  • Tom Clancy’s The Division - 39,98 zł (PS Plus)

Pełną listę wszystkich przecenionych gier znajdujących się w ofercie Podwójne Rabaty znajdziecie w tym miejscu. Od siebie polecam nadrobić Obcego: Izolację oraz świetnego Wolfentseina. Oczywiście rewelacyjny stosunek ceny do zawartości cechuje wcześniej wspominaną Andromedę. To nie jest Mass Effect na miarę naszych oczekiwań, ale zdecydowanie na miarę aktualnej promocyjnej ceny.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA