REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Polska instagramerka ma już dość. Wyznaczyła nagrodę 100 tys. zł za głowę swojego hejtera

Polska modelka Laura Reiss, którą na Instagramie śledzi prawie 90 tys. osób, ma dość prześladowania przez internetowego hejtera. Instagramerka wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 tys. zł za wskazanie osoby, która od 2 lat wypisuje nienawistne komentarze na temat jej malutkiej córeczki.

30.07.2018
11:34
Polska instagramerka ma już dość. Wyznaczyła 100 tys. zł za głowę swojego hejtera
REKLAMA
REKLAMA

Wczorajszy post Laury wywołał burzę w części polskiego internetu. Jej społeczność jest zbulwersowana, że przez tak długi czas prześladowca pozostaje na wolności.


W poście pojawiają się też informacje, że hejter jest osobą, która bardzo skutecznie ukrywa swoją tożsamość i do dziś pozostaje nieuchwytna nawet wobec organów ścigania. Spider's Web postanowił zaangażować się w sprawę, nagłośnić ją i spróbować znaleźć sposób na namierzenie prześladowcy.

REKLAMA

Zrzuty ekranu przedstawiające fejkowe konta zakładane przez hejtera i nienawistne komentarze.

Facebook nie pozostawia prześladowanych osób samym sobie. Udostępnia m.in formularz, za pomoca którego organy ścigania mogą wystąpić o przekazanie danych o użytkownikach. Oczekujemy obecnie na szerszy komentarz serwisu i odpowiedź Laury dotyczącą podejmowanych przez nią kroków.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA