REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Gry z Gold odbiły się od dna. Trzy megahity i jedna ciekawostka za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Zeszłomiesięczna oferta Gier z Gold była raczej dość skromna. Ta przewidziana na sierpień zdecydowanie powinna otrzeć łzy rozczarowania. Cztery gry za darmo dla abonentów, z czego trzy to wysokobudżetowe produkcje.

26.07.2018
18:53
gry z gold sierpień 2018
REKLAMA

Xbox Live Gold to płatna usługa dla posiadaczy konsol Xbox, która zapewnia dostęp do serwerów multiplayer, atrakcyjne rabaty na gry w Microsoft Store oraz cztery darmowe gry w miesiącu: dwie na Xbox One, dwie na Xbox 360, które również są zgodne z Xbox One.

REKLAMA

Jak co miesiąc, przyglądamy się nowym pozycjom, jakie zostały udostępnione płacącym abonentom. A tym razem tak zwane Gry z Gold, pisząc kolokwialnie, obrodziły. Trzy gry to oczywiste hity. Jednej nie znam, ale zapowiada się również nieźle. Przyjrzyjmy się więc co przygotował dla nas Microsoft.

Gry z Gold – oferta na sierpień 2018 r.

Forza Horizon 2 10th Anniversary Edition (Xbox One)

Forza Horizon to moim subiektywnym zdaniem najlepsza seria gier wyścigowych na rynku, a jej trzecia odsłona to najlepsza gra samochodowa w historii. Jej poprzedniczka, która będzie udostępniona w przyszłym miesiącu, niewiele jej ustępuje.

To gra, której zdecydowanie bliżej do gry zręcznościowej niż do symulacji, choć zawiera dość złożony mechanizm do symulacji fizyki. Otwarty świat, duża liczba wyścigów, setki samochodów, doskonała oprawa audiowizualna i genialny klimat festiwalu Horizon – ta gra zapewnia dużo radości nawet tym, którzy niekoniecznie są fanami gatunku.

Gra będzie dostępna do pobrania w dniach 1-31 sierpnia. Wystarczy ją pobrać choć jeden raz, by została na stałe przypisana do naszego konta. Będziemy mogli się nią bawić dopóki nasz abonament Xbox Live Gold będzie aktywny. Osoby bez abonamentu Xbox Live Gold mogą ją nabyć w cenie 99 zł.

For Honor (Xbox One)

Twórcy tej gry postanowili wziąć na warsztat niesamowicie popularne arenowe shootery sieciowe i zdecydowali się przenieść je do średniowiecznych realiów. Tak, to oznacza, że zamiast ćwiczyć nasze umiejętności w strzelectwie, będziemy musieli opanować wirtualną szermierkę. Efekt przeszedł oczekiwania. Gracze docenili produkcję Ubisoftu za dobre wyważenie pomiędzy realizmem a przyjemnością z gry. For Honor zawiera kampanię dla pojedynczego gracza, projektowana jednak była przede wszystkim z myślą do zabawy online ze znajomymi.

Gra będzie dostępna do pobrania w dniach 16 sierpnia – 15 września. Wystarczy ją pobrać choć jeden raz, by została na stałe przypisana do naszego konta. Będziemy mogli się nią bawić dopóki nasz abonament Xbox Live Gold będzie aktywny. Osoby bez abonamentu Xbox Live Gold mogą ją nabyć w cenie 279,99 zł.

Dead Space 3 (Xbox 360, zgodna z Xbox One)

Dead Space 3 to trzecia odsłona uwielbianej przez miliony serii horrorów science-fiction. Ma niepowtarzalny klimat i potrafi być faktycznie przerażająca. W grze naukowiec Isaac Clarke i żołnierz John Carver wyruszają w międzygwiezdną podróż, której celem jest odkrycie źródła pochodzenia nekromorfów.

Osamotnieni na planecie Tau Volantis bohaterowie zmuszeni są poszukiwać surowców i części, z których Isaac stworzy broń oraz inne narzędzia przetrwania. Skuta lodem planeta skrywa klucz do powstrzymania nekromorfów, ale zdobędzie go tylko ten, kto sprosta zabójczym lawinom, zaśnieżonym zboczom i dzikim pustkowiom. Można bawić się solo lub ze znajomymi.

Gra będzie dostępna do pobrania w dniach 1-15 sierpnia. Wystarczy ją pobrać choć jeden raz, by została na stałe przypisana do naszego konta. Będziemy mogli się nią bawić, nawet jeżeli nasz abonament Xbox Live Gold przestanie być aktywny. Osoby bez abonamentu Xbox Live Gold mogą ją nabyć w cenie 87,99 zł. Gra dostępna jest za darmo również dla abonentów EA Access.

Disney Epic Mickey 2: The Power of Two (Xbox 360, zgodna z Xbox One)

REKLAMA

Tej gry nie znam niestety wcale. Wiemy jednak, że to bardzo wysoko oceniony przez krytyków sequel platformówki 3D od Disneya. Za samą grę odpowiada studio Blitz i wygląda na to, że świetnie się nada również jako rozrywka naszych pociech. W grze wcielamy się w Myszkę Miki, która spotyka na swojej drodze wiele przeszkód i przeciwników, które będziemy musieli pokonać naszym sprytem i refleksem.

Gra będzie dostępna do pobrania w dniach 16-31 sierpnia. Wystarczy ją pobrać choć jeden raz, by została na stałe przypisana do naszego konta. Będziemy mogli się nią bawić, nawet jeżeli nasz abonament Xbox Live Gold przestanie być aktywny. Osoby bez abonamentu Xbox Live Gold mogą ją nabyć w cenie 49 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA