Sprzęt  / News

Apple daje prezenty i niskie ceny. Kto może skorzystać z akcji „Witaj, szkoło”?

Apple ruszył z tegoroczną edycją akcji promocyjnej dla pracowników naukowych, studentów i ich rodziców. Komputery można nabyć ze zniżką, a do wybranych modeli producent dorzuca w gratisie akcesoria. Przyglądamy się ofercie i rabatom.

Co roku w wakacje producent iPhone’ów, iPadów i MacBooków organizuje akcję promocyjną pod hasłem Witaj, szkoło!. Dzięki temu studenci, ich rodzice i pracownicy naukowi, szykujący się na nowy rok akademicki, mogą nabyć sprzęt z logo nadgryzionego jabłka na obudowie w niższych niż dotychczas cenach.

Zniżka na komputery Apple’a

Promocyjne ceny obejmują wszystkie laptopy, które obecnie znajdują się w ofercie. Co prawda MacBook Pro 2015 Retina zniknął z niej wraz z premierą tegorocznych sprzętów, ale w portfolio produktów firmy nadal są trzy notebooki:

Apple przygotował też zniżki na komputery stacjonarne. Na promocję nie załapał się przestarzały Mac Mini, który w tym roku na jesieni może doczekać się wreszcie odświeżenia, ale taniej niż zwykle można kupić trzy inne komputery:

apple macbook ipad znizki dla studentow witaj szkolo 2018 2

Zniżki na pierwszy rzut oka nie są zbyt duże, ale Apple dorzuca prezent.

Są nim bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 w kolorach Beats Pop Collection, sprzedawane w cenie 1299 zł. Nie każdy ich potrzebuje i nie każdemu przypadną do gustu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by je po zakupie sprzedać.

Upłynnienie słuchawek, nawet w nieco niższej niż rynkowa cenie, może uatrakcyjnić ten zakup. Oprócz tego dla osób, które kupią komputery Apple’a w ramach akcji Witaj, szkoło! czeka 20 proc. zniżki na usługę AppleCare.

Firma zdaje sobie też sprawę, że nie samym sprzętem sektor edukacji żyje. W ramach promocji studenci mogą nabyć pakiet pięciu programów (Final Cut Pro X, Logic Pro X, Motion 5, Compressor 4 i MainStage 3) za 999 zł.

iPad Pro

iPad Pro dla edukacji

Firma z Cupertino jako sprzęt dla sektora edukacji pozycjonuje podstawowego iPada z 2018 roku, który dostał wsparcie dla rysika, ale w ramach nowej promocji przeceniony został iPad Pro, którego będzie można nabyć w cenie od 3071,31 zł w górę.

Oprócz tego nabywcy iPada Pro w ramach akcji Witaj, szkoło! będą mogli kupić od razu Apple Pencil za 386,22 zł. W prezencie do każdego zakupu będą dodawane słuchawki Powerbeats3 w kolorach Beats Pop Collection, które kosztują normalnie 879 zł.

Z pełną listą produktów polecanych sektorowi edukacji, w tym urządzeń i akcesoriów objętych zniżkami, można zapoznać się na stronie Apple Store. Można też liczyć na bezpłatną dostawę przy zamówieniach na kwotę powyżej 170 zł.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst