REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Apple daje prezenty i niskie ceny. Kto może skorzystać z akcji „Witaj, szkoło”?

Apple ruszył z tegoroczną edycją akcji promocyjnej dla pracowników naukowych, studentów i ich rodziców. Komputery można nabyć ze zniżką, a do wybranych modeli producent dorzuca w gratisie akcesoria. Przyglądamy się ofercie i rabatom.

13.07.2018
15:52
apple macbook ipad znizki dla studentow witaj szkolo 2018 2
REKLAMA
REKLAMA

Co roku w wakacje producent iPhone’ów, iPadów i MacBooków organizuje akcję promocyjną pod hasłem Witaj, szkoło!. Dzięki temu studenci, ich rodzice i pracownicy naukowi, szykujący się na nowy rok akademicki, mogą nabyć sprzęt z logo nadgryzionego jabłka na obudowie w niższych niż dotychczas cenach.

Zniżka na komputery Apple’a

Promocyjne ceny obejmują wszystkie laptopy, które obecnie znajdują się w ofercie. Co prawda MacBook Pro 2015 Retina zniknął z niej wraz z premierą tegorocznych sprzętów, ale w portfolio produktów firmy nadal są trzy notebooki:

Apple przygotował też zniżki na komputery stacjonarne. Na promocję nie załapał się przestarzały Mac Mini, który w tym roku na jesieni może doczekać się wreszcie odświeżenia, ale taniej niż zwykle można kupić trzy inne komputery:

apple macbook ipad znizki dla studentow witaj szkolo 2018 2 class="wp-image-768361"

Zniżki na pierwszy rzut oka nie są zbyt duże, ale Apple dorzuca prezent.

Są nim bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 w kolorach Beats Pop Collection, sprzedawane w cenie 1299 zł. Nie każdy ich potrzebuje i nie każdemu przypadną do gustu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by je po zakupie sprzedać.

Upłynnienie słuchawek, nawet w nieco niższej niż rynkowa cenie, może uatrakcyjnić ten zakup. Oprócz tego dla osób, które kupią komputery Apple’a w ramach akcji Witaj, szkoło! czeka 20 proc. zniżki na usługę AppleCare.

Firma zdaje sobie też sprawę, że nie samym sprzętem sektor edukacji żyje. W ramach promocji studenci mogą nabyć pakiet pięciu programów (Final Cut Pro X, Logic Pro X, Motion 5, Compressor 4 i MainStage 3) za 999 zł.

iPad Pro class="wp-image-591167"

iPad Pro dla edukacji

Firma z Cupertino jako sprzęt dla sektora edukacji pozycjonuje podstawowego iPada z 2018 roku, który dostał wsparcie dla rysika, ale w ramach nowej promocji przeceniony został iPad Pro, którego będzie można nabyć w cenie od 3071,31 zł w górę.

REKLAMA

Oprócz tego nabywcy iPada Pro w ramach akcji Witaj, szkoło! będą mogli kupić od razu Apple Pencil za 386,22 zł. W prezencie do każdego zakupu będą dodawane słuchawki Powerbeats3 w kolorach Beats Pop Collection, które kosztują normalnie 879 zł.

Z pełną listą produktów polecanych sektorowi edukacji, w tym urządzeń i akcesoriów objętych zniżkami, można zapoznać się na stronie Apple Store. Można też liczyć na bezpłatną dostawę przy zamówieniach na kwotę powyżej 170 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA