REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Co za promocja! Genialna przystawka Smart TV od Xiaomi jest dostępna za grosze

Jeżeli szukaliście dobrej przystawki Smart TV, właśnie ją znaleźliście. Właśnie teraz można kupić Xiaomi Mi Box za nieco ponad 200 zł. I to w sprawdzonym sklepie!

17.06.2018
15:00
Xiaomi Mi Box teraz można kupić świetnej promocji. Lepiej jej nie przegap!
REKLAMA

Na rynku jest dostępnych wiele tanich przystawek Smart TV, ale zdecydowanie najlepszą z nich jest Xiaomi Mi Box. Sprzęt ten ma wiele zalet, do których należą między innymi minimalistyczne wzornictwo i dobra jakość wykonania. Najważniejsze jednak jest, że napędza ją system Android TV, który jest w pełni dostosowany do dużych ekranów.

REKLAMA

Warto o tym pamiętać, ponieważ wiele tanich przystawek Smart TV dostępnych na rynku działa pod kontrolą zwykłego Androida, przez co korzystanie z nich, delikatnie mówiąc, nie jest wygodne. W tym przypadku mamy do czynienia ze znacznie lepszym oprogramowaniem, które świetnie działa na telewizorze.

Xiaomi Mi Box ma też całkiem rozsądna specyfikację techniczną.

Napędza go czterordzeniowy procesor wyposażony w rdzenie Cortex-A53 o maksymalnym taktowaniu 2 GHz. Współpracuje on z 2 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Nie jest to sprzęt, który nada się do uruchamiania wszystkich najnowszych gier, ale do korzystania z usług multimedialnych, takich jak YouTube, Spotify, Netflix oraz Showmax będzie jak znalazł.

Oczywiście wspiera on łączność Wi-Fi (802.11ac, w tym 5 GHz), więc nie trzeba będzie ciągnąć do niego przewodu ethernetowego. Oprócz tego ma Bluetooth, więc można podłączyć do niego wiele akcesoriów, takich jak pad lub klawiatura bezprzewodowa. Urządzenie podłącza się do telewizora za pomocą przewodu HDMI, zatem będzie działać z praktycznie wszystkimi ekranami obecnymi na rynku.

Do Xiaomi Mi Box jest dołączony dodatkowo pilot, który obsługuje zarówno tradycyjne sterowanie, jak też komendy głosowe. Dzięki temu można obsługiwać swój telewizor w sposób łatwy oraz intuicyjny. Warto zainwestować w to rozwiązanie, ponieważ Google oraz Android coraz lepiej radzą sobie z językiem polskim.

Gdzie kupić Xiaomi Mi Box?

Możecie go kupić za 207,16 zł (55,99 dol.) w sklepie Gearbest. Nie musicie wpisywać żadnego kodu promocyjnego. Jeżeli zamierzacie zamówić Xiaomi Mi Box, zróbcie to szybko. Nie wiemy bowiem, jak długo potrwa ta promocja. Jednak nawet jeżeli się skończy, to warto będzie rozważyć kupno tej przystawki. Jak już mówiłem, jest to jeden z najlepszych tego typu sprzętów dostępnych na rynku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA