Xbox One X w świetnej promocji: zestaw z dwoma grami kosztuje mniej niż 1800 zł

Lokowanie produktu

Konsola Xbox One X dostępna jest w świetnej promocji. W sklepie RTV Euro AGD zestaw z dwoma dodatkowymi grami można kupić za mniej niż 1800 zł. Warto się spieszyć, bo ta okazja może skończyć się lada moment.

21.06.2018 13.28
Xbox One X recenzja

Choć nie każdemu może się to wydawać oczywiste, czerwiec jest idealnym momentem na kupno konsoli do gier. Po pierwsze, jest to idealny dodatek do telewizora kupionego na mundial. Dodatkowo, jest to idealny prezent dla dzieci za kolejny rok nauki zakończony sukcesami. No i dla siebie też, bo dobrze wiemy, że dzieci to świetny pretekst do kupowania gadżetów, o których sami marzymy.

Jaką konsolę do gier najlepiej wybrać?

Wybór jest trudny. Nintendo Switch to świetna hybryda konsoli przenośnej oraz stacjonarnej. PlayStation 4 Pro ma najciekawszą ofertę tytułów ekskluzywnych. Jednak moim zdaniem najbardziej perspektywicznym sprzętem dostępnym na rynku jest Xbox One X. Jest to konsola wyposażona w zdecydowanie najlepsze podzespoły, a co za tym idzie, generująca przepiękną grafikę, lepszą niż wszystko co oferuje konkurencja.

 class="wp-image-620380"

Sam znam wielu PC-towych graczy, którzy przyznają, że Xbox One X praktycznie nie ustępuje ich wypasionym maszynom pod względem możliwości, mimo że jest dosyć tani. Regularna cena Xboksa One X wynosi bowiem 2099 zł. Jednak teraz, z okazji targów E3, została ona dodatkowo obniżona do poziomu 1899 zł. Za tyle znajdziecie ją w większości popularnych sklepów. Istnieje jednak sposób, by Xbox One X kosztował jeszcze mniej, a konkretnie 1772 zł i 40 gr.

Taką ofertę na Xbox One X ma sklep RTV Euro AGD.

Wystarczy kupić konsolę z płatnością rozłożoną na 30 rat, a dwóch z nich nie będziemy musieli płacić. W ten sposób zaoszczędzimy dodatkowe 126,6 zł. Plusem tej oferty może być też fakt, że nie odczujemy tego wydatku, ponieważ miesięczna rata za konsolę wyniesie nieco ponad 60 zł. Równowartość przeciętnego obiadu dla dwóch osób w centrum Warszawy.

Xbox One X recenzja class="wp-image-620401"

Oferta RTV Euro AGD jest też o tyle ciekawa, że w promocji jest dostępnych wiele ciekawych zestawów, które znajdziecie w kolejnym akapicie. Dostępne są modele z dodatkowymi grami, z dodatkowymi kontrolerami. Pada możecie też dokupić podczas wybierania konsoli, wówczas otrzymacie na niego 20 proc. zniżki. Ta promocja jest dostępna w przypadku wybranych wariantów sprzętu, więc warto dokładnie sprawdzić, czy wybrany przez nas zestaw się na nią łapie.

Jakie zestawy dostępne w promocji są najciekawsze?

Przede wszystkim darowałbym sobie podstawową wersję konsoli kosztującą 1899 zł (w promocji 1772,4 zł), ponieważ w tej samej cenie można kupić zestawy z grami. Do jednego z nich dodawana jest FIFA 18, do innego Sunset Overdrive oraz Quantum Break, zaś do jeszcze innego Quantum Break oraz Rise of Tomb Raider. Mi najbardziej podoba się ten ostatni, ale to kwestia gustu. W ofercie sklepu są dostępne też inne zestawy, ale w mojej opinii nie są one przesadnie opłacalne. Możliwe jednak, że wam podpasują, dlatego warto się z nimi zapoznać.

W każdym razie nie ma na co czekać, bo promocje za chwilę mogą się skończyć, a wtedy za gołego Xboksa One X trzeba będzie znowu zapłacić 2099 zł. Grubo ponad 300 zł więcej niż teraz za zestaw z dwoma grami.

*Materiał powstał we współpracy z RTV Euro AGD.

Lokowanie produktu
Najnowsze