REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Konferencja Ubisoftu z targów E3 już dziś. Obejrzyj ją razem z nami

Zawiodłem się na nich nie raz i nie dwa, a jednak przed konferencją przebieram nogami jak dziecko. Ubisoft już dziś o godzinie 22 pokaże swoje nowości.

11.06.2018
21:24
Konferencja Ubisoftu z targów E3 już dziś. Obejrzyj ją razem z nami
REKLAMA
REKLAMA

E3 2018 póki co obfituje w cudowne tytuły. Przed nami konferencja Ubisoftu, która z pewnością dołoży nową pulę gier, którymi będziemy się ekscytować w 2018 i 2019 roku.

Możemy być raczej pewni, że na scenie zobaczymy zapowiedź Assassin’s Creed Odyssey, czyli nowej gry osadzonej w starożytnej Grecji. Bardzo liczę też na więcej informacji odnośnie Beyond Good & Evil 2. Chciałbym zobaczyć gameplay, który zdradzi więcej szczegółów o tej grze. Na pewno nie zabraknie kolejnych materiałów z zapowiedzianej już gry Tom Clancy’s The Division 2.

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Czy zobaczymy trzecią część cyklu Watch Dogs? Czy potwierdzą się plotki o kontynuacji rewelacyjnej skradanki Splinter Cell? Dowiemy się tego na konferencji, która startuje już o godzinie 22.

Konferencję Ubisoftu z E3 możecie obejrzeć poniżej. Początek o godzinie 22.

Poniżej stream z konferencji w serwisie Twitch.

Można też oglądać konferencję na Youtubie.

REKLAMA

Po konferencji zapraszamy na Spider’s Web, gdzie znajdziecie trailery najnowszych produkcji, a także pełen zbiór informacji o tytułach Ubisoftu. Mam nadzieję, że studio spełni pokładane w nim nadzieje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA