REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Google Pay właśnie zyskał istotną przewagę nad Apple Pay. Płatności od Google'a trafiają do Przelewy24

Wiele sklepów internetowych korzysta z pośredników ułatwiających wykonywanie przelewów błyskawicznych. W tych sklepach, w których wdrożony jest mechanizm Przelewy24, od dziś będzie mogli płacić za pomocą Google Pay.

28.06.2018
14:04
przelewy24 google pay
REKLAMA
REKLAMA

Płatności zbliżeniowe wykorzystujące mechanizmy płatnicze Google’a są z nami już od dwóch lat. Jednak dopiero przekształcenie Android Pay w Google Pay wywołało pewne poruszenie wśród pośredników i instytucji finansowych. Usługa bardzo pięknie się rozwija, umożliwiając nam na coraz wygodniejsze dokonywanie płatności.

Kolejną nowinką związaną z Google Pay jest wprowadzenie tegoż mechanizmu do usługi Przelewy24. Usługa ta wykorzystywana jest przez bardzo wiele sklepów internetowych. Pozwala ona – oraz jej konkurencja – na wykonywanie błyskawicznych przelewów. Dzięki niej sklep od razu otrzymuje informację, że klient zapłacił za towar, niezależnie od tego w jakim banku posiada konto.

Już nie tylko banki i BLIK. Google Pay dostępne w Przelewy24.

Mechanizm Google Pay wymaga posiadania kary Mastercard lub Visa. Samo Google Pay to szybki i wygodny sposób płatności oferowany przez Google'a. Dzięki niemu możemy płacić w wielu sklepach internetowych i aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty, wystarczy jedno kliknięcie.

Dane klientów płacących w sklepach korzystających z Google Pay są bezpiecznie przechowywane na koncie Google i nie są udostępniane sklepowi. Mechanizm chroni informacje o płatnościach dzięki wielu warstwom zabezpieczeń.

REKLAMA

Udanych i wygodnych zakupów! A przede wszystkim - bezpiecznych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA