REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Co za promocja! Świetny powerbank Xiaomi 10 000 mAh za 37 zł

Jeżeli szukaliście dobrego i taniego akumulatora, to nie musicie dalej szukać. W sklepie Gearbest dostępny jest powerbank Xiaomi o pojemności 10 000 mAh. Obecnie można go kupić za jedyne 37 zł!

27.06.2018
9:25
Powerbank Xiaomi 10 000 mAh teraz kosztuje tylko 37 zł. To świetna promocja!
REKLAMA
REKLAMA

Sam mam powerbank Xiaomi. Dlaczego zdecydowałem się właśnie na niego? Bo ma ładną obudowę wykonaną z dobrych materiałów, ogniwa o ogromnej pojemności oraz wspiera technologie szybkiego ładowania. No i do tego był śmiesznie tani.

Tak jest też w tym przypadku.

Przeceniony powerbank Xiaomi to model zapakowany w bardzo cienką, aluminiową obudowę z zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki niej urządzenie prezentuje się bardzo ładnie i stylowo. W obudowie umieszczono ogniwa o pojemności 10 000 mAh, które pozwolą naładować typowy telefon z akumulatorem o pojemności 3000 mAh ok. 2-3 razy. Powerbank ma też diody LED sygnalizujące poziom naładowania.

 class="wp-image-759670"

Powerbank oferuje tylko jeden port USB-A, więc nie można korzystając z niego ładować dwóch urządzeń jednocześnie. Sam powerbank jest ładowany za pomocą portu microUSB. Cennym dodatkiem jest obsługa szybkiego ładowanie w dwie strony. Czyli można go zarówno szybko naładować (max. 18 W), jak też użyć go do szybkiego ładowania sprzętów (max. 15 W).

Czy warto kupić powerbank Xiaomi 10 000 mAh?

Jak najbardziej! Miałem okazję korzystać z tego akcesorium i wydawało się całkiem niezłe. A w cenie mniejszej niż 40 zł jest to prawdziwa okazja, której nie warto przegapić. Promocja potrwa zaledwie kilka godzin, dlatego nie radzimy na nic czekać, tylko zamówić go już teraz.

REKLAMA

Warto jednak pamiętać o koszcie przesyłki, który wynosi ponad 5 dol. Oznacza to, że promocja jest naprawdę dobra dopiero, gdy zamawiamy co najmniej dwa powerbanki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA