REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play kusi wakacyjnymi promocjami na kartę. Daje 30 GB i 100 zł

Sieć Play przygotowała dwie ciekawe promocje dla użytkowników prepaidów. 30 dodatkowych GB dla istniejących klientów i bonusowe 100 zł na koncie dla osób, które jeszcze nie mają karty tego operatora.

22.06.2018
14:05
play-promocja-na-karte
REKLAMA
REKLAMA

Zacznijmy od stówki dla nowych klientów. Jedyne co musicie zrobić (nie licząc zakupu samego startera), to wpisać następujący kod:

*111*948*1#

Kod zostanie aktywowany w ciągu 24 h, a na waszym koncie pojawi się dodatkowe 100 zł. Promocja ważna jest do końca września.

Play: promocje dla istniejących klientów

play-promocja-na-karte-2 class="wp-image-757438"

A jeśli ktoś już ma prepaida w Playu, może liczyć na trzy dodatkowe pakiety danych przyznawane co miesiąc. Każdy po 10 GB. Wystarczy zainstalować aplikację Play24 (dostępna w Google Play i w Apple App Store) i w zakładce Pakiety i usługi aktywować opcję Internet za darmo. Miły gest. Szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy to wielu z nas potrzebuje większych pakietów.

Tradycjonaliści mogą skorzystać z kodu aktywacyjnego:

*111*870*1#

REKLAMA

Ale nie polecam tego robić. Kod aktywacyjny da wam tylko 5 GB miesięcznie (czyli razem 15GB). Play tym sposobem chce zachęcić użytkowników prepaidów do korzystania ze swojej mobilnej aplikacji. Takie prawo operatora. Poza tym obsługa konta za pośrednictwem aplikacji jest o wiele bardziej wygodna, niż czekanie w kolejce na infolinii. Możecie mi wierzyć.

Promocje dostępne są dla pakietów Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę i Play Internet na Kartę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA