REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Za darmo trzy miesiące internetu mobilnego w Play. W sam raz na wakacje

Jeżeli kończy ci się umowa w sieci Play, bądź rozglądasz się za dostawcą internetu, to mamy dla ciebie dobre wieści. Wspomniana sieć zwiększa wysiłki na rzecz pozyskiwania klientów. Efektem tego jest całkiem ciekawa promocja.

13.06.2018
21:00
roaming w play nowe zasady dopłaty
REKLAMA
REKLAMA

Kiedyś bezprzewodowy internet komórkowy był nie do pomyślenia dla posiadaczy tak zwanych stałych łącz. Sieć telefoniczna czwartej generacji pozwoliła jednak zrewidować poglądy niektórych z nas. Choć oczywiście dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci LTE nadal nie może się równać z łączem światłowodowym, tak dla coraz większej grupy klientów staje się rozwiązaniem co najmniej satysfakcjonującym.

Operatorzy komórkowi oczywiście korzystają z rozwoju technologii, oferując nam coraz atrakcyjniejsze umowy na dostęp do Internetu za pośrednictwem LTE i coraz ostrzej rywalizując o klienta. Play wykoncypował właśnie, że nie tylko jakością usług powalczy z rywalami, ale również tak zwanymi gratisami.

Trzy miesiące Internetu za darmo w ofercie Play Internet.

Abonenci już od jakiegoś czasu mogli skorzystać z 10-złotowego rabatu na abonament na cały okres trwania umowy. Od jutra sytuacja staje się nieco atrakcyjniejsza: Play urządza swoim (potencjalnym) klientom wakacje od opłat.

Jeżeli jesteśmy już abonentami Playa i jeżeli zdecydujemy się na podpisanie lub przedłużenie umowy na Play Internet, przez pierwsze trzy miesiące będą bez opłat. Promocja dostępna jest w ramach ofert Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym (od czwartego miesiąca abonament będzie wynosił 59,99 zł) oraz w Play Internet Domowy z NET BOX (po darmowym okresie abonament 69,99 zł).

REKLAMA
play internet za darmo class="wp-image-752059"

Warto pamiętać, by sprawdzić zasięg sieci w miejscu, w którym głównie będziemy korzystać z Internetu zanim podpiszemy umowę. Może się okazać, że akurat tam operator ma problem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA