1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech
  4. Technologie

Za darmo trzy miesiące internetu mobilnego w Play. W sam raz na wakacje

roaming w play nowe zasady dopłaty

Jeżeli kończy ci się umowa w sieci Play, bądź rozglądasz się za dostawcą internetu, to mamy dla ciebie dobre wieści. Wspomniana sieć zwiększa wysiłki na rzecz pozyskiwania klientów. Efektem tego jest całkiem ciekawa promocja.

Kiedyś bezprzewodowy internet komórkowy był nie do pomyślenia dla posiadaczy tak zwanych stałych łącz. Sieć telefoniczna czwartej generacji pozwoliła jednak zrewidować poglądy niektórych z nas. Choć oczywiście dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci LTE nadal nie może się równać z łączem światłowodowym, tak dla coraz większej grupy klientów staje się rozwiązaniem co najmniej satysfakcjonującym.

Operatorzy komórkowi oczywiście korzystają z rozwoju technologii, oferując nam coraz atrakcyjniejsze umowy na dostęp do Internetu za pośrednictwem LTE i coraz ostrzej rywalizując o klienta. Play wykoncypował właśnie, że nie tylko jakością usług powalczy z rywalami, ale również tak zwanymi gratisami.

Trzy miesiące Internetu za darmo w ofercie Play Internet.

Abonenci już od jakiegoś czasu mogli skorzystać z 10-złotowego rabatu na abonament na cały okres trwania umowy. Od jutra sytuacja staje się nieco atrakcyjniejsza: Play urządza swoim (potencjalnym) klientom wakacje od opłat.

Jeżeli jesteśmy już abonentami Playa i jeżeli zdecydujemy się na podpisanie lub przedłużenie umowy na Play Internet, przez pierwsze trzy miesiące będą bez opłat. Promocja dostępna jest w ramach ofert Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym (od czwartego miesiąca abonament będzie wynosił 59,99 zł) oraz w Play Internet Domowy z NET BOX (po darmowym okresie abonament 69,99 zł).

play internet za darmo

Warto pamiętać, by sprawdzić zasięg sieci w miejscu, w którym głównie będziemy korzystać z Internetu zanim podpiszemy umowę. Może się okazać, że akurat tam operator ma problem.