REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

To będzie pierwszy taki Smart Store Orange w Polsce. Odwiedziliśmy wyjątkowy salon w Warszawie

Od 2015 r., kiedy to Orange otworzyło pierwszy Smart Store Orange w Warszawie, powstało ich już 18. Ten ma być jednak wyjątkowy. 

15.06.2018
18:11
Smart Store Orange, Marszałkowska 126/134 - relacja z otwarcia
REKLAMA
REKLAMA

Według danych podanych przez Orange 60 proc. osób decyduje się na zakup sprzętu lub usługi w salonie sprzedaży. Lubimy przekonać się własnoręcznie, czy na pewno wszystko nam pasuje. Od kupowania w salonie wolimy tylko jedno  kupowanie w Smart Storze. W ciągu miesiąca Smart Store’y odwiedza średnio dwa razy więcej osób niż tradycyjne salony  powiedział podczas otwarcia Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Otwarcie Smart Store Orange class="wp-image-753244"

W nowym Smart Store Orange w Warszawie będzie punkt serwisowy.

Nowy salon to 200 metrów kwadratowych podzielonych na 3 strefy  domową, rozrywkową i firmową. W nich do dyspozycji klientów jest ponad 2 tys. produktów i usług, które można przetestować samemu lub poprosić o ich zaprezentowanie jedno z pracowników sklepu. Jest strefa z telewizorami, cała masa telefonów, tablety, laptopy, słuchawki, co tylko dusza zapragnie. Rozglądając się po sklepie co i rusz zauważałam coś nowego. Wisneką na torcie jest jednak nie sprzęt, ale coś zupełnie innego - specjalny punkt serwisowy.

Otwarcie Smart Store Orange class="wp-image-753253"

Będzie można przyjść do Smart Store'u i przekazać swoją szwankującą komórkę w ręce profesjonalistów. Obecni na miejscu eksperci od razu rzucą na nią okiem i naprawią to, co da się naprawić od ręki,, podczas gdy my będziemy się przechadzać po sklepie i zastanawiać czy przypadkiem nie potrzebujemy jednak kupić nowego telewizora. Jeśli okaże się, że do namysłu trzeba nam więcej czasu, a telefon będzie już naprawiony, możemy go naładować w specjalnych zamykanych bańkach. Wiaodmo już gdzie wpaść, kiedy pada nam bateria w centrum Warszawy.

Z okazji otwarcia Orange przygotowało konkurs i specjalne oferty dla klientów.

Firma uczciła otwarcie, proponując klientom specjalne zniżki. Na klientów czekały promocyjne oferty w tym 20 proc. zniżki na wybrane akcesoria, rabat 240 zł. na zakup urządzenia w jednej z wybranych ofert i możliwość korzystania z niektórych usług Orange za darmo przez pierwszy rok.

REKLAMA
Otwarcie Smart Store Orange w Warszawie class="wp-image-753247"

Jeśli zdecydujesz się wybrać do nowego Smart Store'u do 22 czerwca, nie omieszkaj wziąć udział w konkursie. Można w nim wygrać iPhone’a 8 i drona Goclever Transformer FPV, trzeba tylko wziąć udział w loterii. Dokładny adres to Marszałkowska 126/134, budynek starego Sezamu, obok stacji, na której przecinają się wszystkie (czyt. 2) linie metra.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA