REKLAMA

E-sport to wyścig zbrojeń. Dlatego AGO Gaming zbroi się wchodząc we współpracę z LG

Sprzęt nie czyni gracza lepszym, ale może zdecydowanie poprawić jego wyniki, szczególnie na poziomie profesjonalnych rozgrywek. LG to nowych technologiczny partner AGO Gaming

21.06.2018 11.29
LG partner AGO Gaming
REKLAMA
REKLAMA

Dla LG wejście głębiej w e-sport wydaje się naturalnym krokiem. W końcu to obszar zainteresowania dużej części ich klientów i to tych, którzy zwykle wiedzą czego potrzebują i czego chcą, ale też skłonni są na to wydać ciężko zarobione pieniądze swoje lub swoich rodziców.

LG to nowy technologicznych partner AGO Gaming.

AGO to jedna z ważniejszych polskich organizacji e-sportowych, która może się pochwalić niezłymi wynikami na scenie międzynarodowej i więcej niż świetnymi na lokalnym podwórku. W końcu mówimy tu o obecnym mistrzu Polski. Od LG zespół dostał sprzęt AGD, sztandarowe smartfony marki, ale przede wszystkim profesjonalne monitory do grania, które gracze ponoć mogli sami sobie wybrać.

Czemu monitory dla graczy to nie po prostu monitory?

Monitor dla graczy, reklamowany wybrany przez AGO, to mający 27 cali model LG GK750F. Poza parametrami, które sprawiają, że jest to po prostu dobry monitor, producent oferuje trochę bajerów, które mają pomóc wygrać grę.

Dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz bez trudu zauważycie, kto was właśnie zabił, jeszcze zanim uda wam się przekląć z tego powodu. Funkcja 1 ms Motion Blur Reduction sprawi, że rozgrywka będzie płynniejsza. Ma poprawić szybkość reakcji na tyle, że tym razem już naprawdę prawie uniknięcie strzału w głowę. Black Stabilizer z jednej strony automatycznie rozjaśni cienie w grach, sprawiając, że czający się w nich przeciwnik będzie mniej przyczajony, a z drugiej przyciemni oślepiające światło, żeby mniej oślepiało. Na koniec jest też wbudowana w monitor funkcja Crosshair, która po prostu pozwala szybciej i lepiej celować we wrogów.

Sport to wyścig zbrojeń.

REKLAMA

Żaden sprzęt nie wygra meczu, jeśli graczowi brakuje umiejętności, ale różnice zrobić może.

Cieszę się, że LG inwestuje w polską drużynę. Jeśli chcemy osiągać sukcesy na arenie międzynarodowej to poza dobrymi zawodnikami, potrzebujemy dobrego sprzętu do ćwiczeń. Nie ważne czy to monitor, narty czy bolid.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA